6 sposobów, aby spacer był o wiele bardziej interesujący

, gdy dotyczy fitness, chodzących szeregu. Wykazano, że po prostu stawianie jednej stopy przed drugą i dodanie odrobiny oomph do swojego etapu pomaga utrzymać zdrową wagę, wzmacnia kości i mięśnie, poprawić równowagę i koordynację, a nawet pomagać w zarządzaniu chorobami serca, wysokim ciśnieniem krwi i wysokim ciśnieniu krwi i wysokim ciśnieniu krwi i wysokim ciśnieniu krwi i Cukrzyca typu 2 według Mayo Clinic. Jeśli korzyści fizyczne nie były wystarczające, abyś mógł wstać i nadepnąć, nastrój z „Feel Good Chemicals” i mózg poprawiają się z zwiększonego przepływu krwi do mózgu. Jedyny problem? Spacer może stać się przestarzały.

Spacerując tą samą ścieżką każdego ranka, nieustannie mijając to samo drzewo na szlakach, lub (jeszcze gorzej) wpadają do tego wścibskiego sąsiada, gdy wyjdziesz, może się zestarzeć. Ale nie musisz pozwolić, aby Monotonia zepsuła twój spacer. Osiągnij swoje cele w aktywnej minucie, jednocześnie rozrywkowane tymi świeżymi wskazówkami.

Idź na spacer słuchowy
Zamiast wysadzić tę samą starej mieszanki spacerów/biegu, odłącz i dostrajaj do swojego otoczenia. Jak wiele różnych dźwięków możesz usłyszeć na swojej normalnej trasie?

Weź wizualną ucztę
Przenoś się daleko od każdego dnia, zastanawiając się nad swoim spacerem jako przygodą. Absorbuj wizualny urok, który znajomość ułatwia przeoczenie. Zobacz, jak wiele różnych ptaków lub kwiatów znajdziesz na swojej normalnej ścieżce. Jakie kształty możesz dziś znaleźć w Nagoya Grampus Koszulka chmurach?

Nauczyć się nowego języka
Zmień swój spacer w sesję edukacyjną. Posłuchaj 20 minut podcastu językowego za każdym razem, gdy jesteś poza domem i użyj reszty spaceru, aby ćwiczyć to, czego się nauczyłeś.

Być antropologiem kulturowym
Zostań inspektorem swojego otoczenia 365 dni w roku. Codziennie rób zdjęcie swojego ulubionego drzewa lub widoków Everton FC Koszulka i stwórz katalog obu apelu natury przez pory roku, jak i poświęcenie, aby dostać się do kroków.

Przedsięwzięcie w nocy
Dodaj różnorodność do swojej rutyny cardio, dołączając do nocnej wędrówki. Nie tylko spotkasz innych Steppers, ale będziesz mieć przyrodnika poprowadzi Cię po wybranym obszarze, gdy użyjesz zmysłów, aby zauważyć naturę wokół ciebie. Kto wie, bycie otoczonym ciemnością może nawet pomóc w większym stopniu dostroić.

Wykorzystać najlepiej milę
Narysuj promień jednej mili wokół domu, włóż plecak i przejdź wszelkie sprawy, które pasują do tego kręgu. Możesz być zszokowany tym, ile możesz zrobić na Focie. (Zmniejszenie śladu węglowego w bonusie środowiskowej!)

Iść na passę
Rzuć sobie wyzwanie, aby zobaczyć, jak długo możesz utrzymać codzienny nawyk chodzenia. Zacznij od próby chodzenia 30 minut codziennie przez tydzień, potem dwa tygodnie, a potem trzy. Zanim się zorientujesz, osiągniesz cel chodzenia 30 minut dziennie przez 30 dni z rzędu.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu Manchester United Koszulka zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Stephanie Smith

Stephanie Smith jest redaktorem Fitbit Fitness. Stephanie, pochodząca z Nowego Jorku i University of Missouri, napisała artykuły dla wielu punktów sprzedaży, w tym zdrowia mężczyzn, sprawności męskiej, codziennego oparzenia, aktywnego.com, eatthis i bodybuilding.com. Jest zachwycona rozpowszechnianiem wiadomości zdrowotnych i fitness – i wartości zdobywania kroków – dla użytkowników Fitbit. Kiedy nie zachęca ludzi do poruszania się, lubi jeździć na rowerze w pomieszczeniach, wolontariat w schronisku dla zwierząt i posiłki wegetariańskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *