6 Sugestie dla nowych członków Fitness Center

z Nowym Rokiem pojawiają się nowe cele dla wielu z nas, a także o wiele więcej na 3 miejscu na naszej liście wielu typowych postanowień noworocznych. Jedną z najważniejszych usług w zakresie wypracowania znacznie więcej jest wskazanie na siłownię, jednak prawdopodobnie wszyscy słyszeliśmy dokładnie, w jaki sposób członkostwo w centrum fitness rosną na początku roku, a następnie gwałtownie zmniejsza się przez całe stycznia. Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do centrum fitness w tym miesiącu (lub starasz się jak najlepiej wykorzystać swoje nowe członkostwo), oto kilka sugestii, które pomogą ci utrzymać przez cały rok.

Skorzystaj z nowych świadczeń członkowskich. Wiele centrów fitness ma specjalne promocje, szczególnie w styczniu, aby przyciągnąć nowych członków, takie jak całkowicie bezpłatne szkolenia osobiste lub oceny zdrowia i dobrego samopoczucia. Odkryj, co jest dołączone do twojego członkostwa, a także skorzystaj z tego wszystkiego! Świetny instruktor osobistej fitness pomoże Ci ocenić swój poziom sprawności fizycznej, a także pokaże kilka treningów, które są dla Ciebie najlepsze. Jeśli nie myślisz o wykorzystaniu korzyści po Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka procesie, to też jest w porządku! Po prostu pozwól swojemu instruktorowi Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka fitness zrozumieć, jakie są twoje cele dla liczby sesji, które masz, czy to odkryć do korzystania z urządzeń, czy wyróżnienie nowej rutyny. Jeśli ostatecznie zarejestrujesz się na usługi po procesie, jeszcze lepiej! Może to zainspirować Cię do utrzymania rutyny sprawności fizycznej.

Wykonaj plan, a także skonstruuj go. Niedawno podzieliliśmy się pewnymi informacjami na temat znaczenia planowania osiągnięcia twoich celów, a także dotyczy to również centrum fitness! Dowiedz się dokładnie, jak wiele razy możesz realistycznie dostać się do centrum fitness co tydzień, a także planujesz, na które dni będziesz. Następnie trzymaj się tego! Centrum fitness może potrwać miesiąc lub więcej, aby być rutynową częścią twojej rutyny, jednak kiedy tak, uważamy, że odkryjesz, że trudno przestać iść. Może również pomóc w tym uwierzyć w to, ile płacisz za sesje centrum fitness, jeśli pójdziesz określoną liczbę razy w miesiącu, np. Twoje członkostwo w wysokości 50 USD oznacza, że kosztuje 4 USD/sesję, jeśli jedziesz trzy razy w tygodniu lub 6 USD/sesję, jeśli wyjedziesz dwa razy w tygodniu itp.

Znajdź klasę, którą kochasz. Liczne centra fitness oferują całkowicie bezpłatne zajęcia z członkostwem, więc poświęć dużo czasu, aby sprawdzić, jakie zajęcia oferują, a także odkryć jedną, którą kochasz! Niezależnie od tego, czy chodzi o Kickboxing, Zumba, czy spinning, z pewnością jest coś, co sprawia, że czujesz się świetnie, czy trener, którego odkrywasz szczególnie zachęcające.

Nagradzaj siebie. Ostatnio rozmawialiśmy o znaczeniu satysfakcji w ogóle, jednak możesz to wykorzystać jako narzędzie, które pomoże ci pójść do centrum fitness! Jeśli jest dzień, w którym musisz naprawdę porozmawiać o centrum fitness, spróbuj i odkryj coś, co wszystko w porządku, tylko po treningu. Niezależnie od tego, czy istnieje specyficzny sklep z koktajlami w domu metody, czy metoda, aby się nieco oddać w domu, powiedz sobie, że nie możesz go mieć, dopóki nie pójdziesz do centrum fitness, aby uzyskać nieco dodatkową motywację. Po prostu upewnij się, że jest to coś jeszcze zdrowego.

Nie przesadzaj. Każdy ma swoje granice, a także jeśli dopiero zaczynasz nowy schemat sprawności fizycznej, będziesz wymagać odkrycia swojego. Zapewnij sobie dni odpoczynku, kiedy Real Betis Balompie Koszulka ich wymagasz, a także poświęć czas na pracę tak samo, jak prowadzenie dłuższych odległości lub podnoszenie ciężarów. Zawsze możesz popracować swoją metodę tak samo, jak robienie więcej, jednak zranienie się tylko cię przywróci.

Pracuj także nad zdrowym odżywianiem. Ćwiczenie, a także zdrowe odżywianie, idź w parze, abyś ogólnie był zdrowszy, więc połącz je razem. Technika polega na stworzeniu zrównoważonego planu. Zamiast więc wycinać coś, co lubisz, pracuj nad ograniczeniem określonych pokarmów lub planuj zdrowe posiłki, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać nowy plan sprawności fizycznej.

Spróbuj tak wiele z naszych sugestii, jak to możliwe, a także pozwól nam dokładnie zrozumieć, jak się masz!

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie powinieneś wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmierzenie nawyków snu, przyjmowanie suplementów lub rozpoczęcie nowej rutyny sprawności fizycznej.

3 ruchy dla silniejszego rdzenia

ABS – zwłaszcza gdy jesteś na plaży – mogą Valencia Koszulka być dość widocznymi mięśniami, więc zwykle pytam o moje ulubione ruchy rdzenia. Ale rdzeń jest o wiele więcej niż obszar żołądka: to grupa mięśni obejmujących ramiona po biodra. A kiedy ćwiczysz i wzmacniasz rdzeń, tworzysz fundament, który może pomóc ci lepiej i normalnie prowadzić lepsze życie.

To powiedziawszy, standardowe ruchy ABS, takie jak chrupki, mogą pomóc w tonowaniu twojego brzucha, ale niekoniecznie wzmocnią twój rdzeń. Kruchy działają w twoim ciele w ograniczonym zakresie ruchu i skupiają się tylko na małym obszarze. Wierzę, że im znacznie więcej poruszasz się funkcjonalnie – co oznacza, że naturalnie w codziennych czynnościach – i traktujesz swoje ciało jak całość, trening staje się o wiele bardziej skuteczny i może pomóc ci osiągnąć lepsze wyniki w każdym sporcie – nie wspominając o tym Zatrzymaj obrażenia.

Powrót do moich ulubionych ruchów rdzenia: Crunches? WIDNIKÓW NIŻSZY? Nie. Oto trzy, które kocham:

Zbuduj silniejszy rdzeń z 3 ulubionymi ruchami Gabby

1. Kettlebell Snap

Stań trzymając lekki kettlebell (aby umożliwić huśtanie się bez zbytniego wyzwania), z odległością stóp i dłonią skierowaną w stronę ciała. Twoja klatka piersiowa musi być w górę, z ramionami w dół.
Utrzymując wyciągnięcie ramion, a jednocześnie luźne, przyciągnij mięśnie brzucha w kierunku kręgosłupa i zmiękcz kolana (aby nie były podekscytowane).

Utrzymując ciężar na obcasach, zależnie od bioder, aby opuścić tylne plecy i w kierunku podłogi. Następnie wepchnij pięty i naciśnij biodra do przodu i do przodu – jednocześnie zmieniając ciężar w kierunku wysokości klatki piersiowej.

Gdy kettlebell schodzi, ponownie zatopić się z ciężarem na obcasach, pozwalając Kettlebell spadać między Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka nogami, zanim ponownie go przyciągnął dla innego przedstawiciela. Powtórz dla 5 do 15 powtórzeń, w zależności od poziomu sprawności.

2. Ręczy się do przodu i tyłu

Do przodu: Stań z stóp biodrową, a klatką piersiową w górę i ABS wciągniętą, podejdź do przodu idealną stopą, opuszczając ciało, aż idealne uda stanie się równoległe do ziemi. Wprzyj Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka idealną stopę i przywróć ją na początek. Powtórz z lewą stroną i naprzemiennie dla 10 do 20 powtórzeń.

Wstecz: Stań z stóp biodrową, a klatką piersiową w górę i ABS wciągniętą, wciągnij idealną stopę do tyłu, opuszczając ciało, aż lewe uda stanie się równoległe do ziemi. Utrzymując klatkę piersiową, przepchnij lewą stopę, aby przywrócić idealną stopę z powrotem. Alternatywne strony dla 10 do 20 powtórzeń.

3. Kotlety z drewna

Trzymaj lekką hantle lub piłkę lekarską obiema rękami i stań z stopami nieco szerszą niż odległość biodra. Przyciągnij mięśnie brzucha w kierunku kręgosłupa i przysiady – jednocześnie sprowadzając ciężar w kierunku lewej stopy. Następnie podnieś i podnieś ciężar na ciele, a na idealne ramię, pozwalając ciału skręcić, a lewą stopę się obróć. Powtórz dla 5 do 15 powtórzeń przed zmianą po bokach.

Dodatkowy kredyt:

W rzeczywistości jest to obowiązkowe: najlepszym podstawowym ćwiczeniem jest to, co wkładasz do ust. Nie zabijaj mnie, ale pożywna, dobrze zaokrąglona dieta ma znacznie większy wpływ na twój strefę brzucha niż jakiekolwiek ćwiczenie, które mogę przekonać do wypróbowania. Sen jest kolejnym ważnym graczem, gdy dotyczy budowania silnego fundamentu. Uzyskanie wystarczającej ilości Z pomaga odzyskać mięśnie i utrzymać niepokój. Brak snu może również przyczynić się do wzrostu poziomu kortyzolu, co może bezpośrednio wpłynąć na twoją część.

Informacje te są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie są zamiennione jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmienianiem nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny fitness.

Gabby Reece

Światowej sławy sportowiec, autor bestsellerów New York Times, żona i matka. Gabrielle Reece jest byłą profesjonalną siatkówką plażową i była pierwszą rzeczniczką Nike. Ma pasję do zdrowego życia i fitnessu, co ukształtowało jej zawód i czyni ją popularną przywódcą świata zdrowia i dobrego samopoczucia.

Pomiar naczyń

P: Kto potrzebuje naczyń, gdy masz kubki?

Odp.: Ja. Ponieważ następujące zdjęcia są zawstydzające…
Moje najbardziej aktualne filmy

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
Trening ABS na stojąco, który możesz zrobić w domu. Żadne ćwiczenia rdzeniowe, które możesz wykonać na stojąco przed lub po biegu. Szybki samouczek na 5 ruchach treningowych dla silnego rdzenia i kwestionowania równowagi.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Następnie
Mój uroczy partner w The Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
05:31

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:31

Miałem dziś płatki popołudniową? Była to mieszanka losowych zbóż w Soymilk.

Ale tak naprawdę wyglądało to, Manchester United Koszulka ponieważ spakowałem moje ulubione miski? Zastanawianie się, jak i kiedy wszystko spakować, aby idealnie się nie wydarzy.

Wiśnie!

Pomimo niesamowitej podobieństwa do Julii Child, od kilku dni nie gotowałem niczego notatki. Gwizd.

Kolacja – ugotowałem kolejny wegetariański burger, frytki ze słodkich ziemniaków i bruksel. To jest wegetariański burger nr 2 na Club America Koszulka dzień. Ssę ten blogowanie Whole Food.

Ben i ja skończyliśmy dziś ostatni z naszego rocznicowego ciasta. To było fantastyczne dla ostatniego okręgu?

Kiedy wciąż opłakuję utratę utraty, po Flamengo Koszulka raz kolejny mam obsesję na punkcie ostatniego komiksu !!! jakaś inna?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Sąd krytykuje żądaną „nieprawdopodobną nagrodę” w sytuacji piractwa UFC

Dwa wzorce są jasne, gdy osoby fizyczne, a także placówki przemysłowe są pozywane o rzekome piractwo wydarzeń Pay Pay Per View. Kiedy pozwany przestaje pracować nad odpowiedzią Zuffą, a także ich dystrybutorów przemysłowych, wychodzą po osądu niebezpiecznego, aby zaniedbać spory sądowe. Po drugie, szukając szkód Zuffa, a także ich dystrybutorów przemysłowych często szukają odszkodowań znacznie przekraczających to, co sądy są przygotowane do tolerowania.

Dodając zarchiwizowane wyroki pozwów w sprawie roszczeń UFC, kolejne powody wyroku zostały opublikowane w zeszłym tygodniu przez Sąd Rejonowy Stanów Zjednoczonych, E.D. Kalifornia, zgodna z powyższym wzorem.

W zeszłym tygodniu (Joe Hand Promotions, Inc. przeciwko Gonzales) pozwany, który prowadził instablishment przemysłowy, został pozwany o piractwo po emisji UFC 152 bez płacenia opłaty za podwyższenie w wysokości 1600 USD, pozwalając mu na to. Został pozwany i nie udało mu się odpowiedzieć. Powód uzyskał wyrok domyślny. Powód zwrócił się o 111,6000 USD odszkodowania za piractwo. Sąd nie był pod wrażeniem żądanych maksymalnych szkód, a zamiast tego odkrył, że w danych okolicznościach orzeczenie w wysokości Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 6000 USD było właściwe. Odkrywając, że nagroda Lesser została wezwana do sędziego sędziego Gary Austin, dostarczyło zgodność z powodów:

Tutaj powód wymaga zwiększenia ustawowych szkód w wysokości 100 000,00 USD, jednak nie potwierdza jego wniosku o maksymalne szkody zatwierdzone przez ustawę z pewnymi faktami związanymi z natychmiastowym naruszeniem. Sąd ma swobodę uznania przyznawania odszkodowania za każde wykroczenie w wysokości do 100 000 USD, gdy „naruszenie zostało umyślnie popełnione, a także funkcje bezpośredniej lub pośrednich korzyści przemysłowych lub zysków pieniężnych”. Backman, 102 F.Supp.2d w 1198. Jednak wniosek powoda o 100 000 USD ulepszonych szkód opiera się na 3-minutowym dochodzeniu, oświadczeniu typu od śledczego, a także briefingu, który wydaje się głównie płyta kotła. Patrz J&J Sports Prods., Inc. przeciwko Montano, 2013 WL 1680633, w *4 (E.D. Cal. 17 kwietnia 2013) (nr 1: 12-CV-00738-OWI-SAB) („Określenie, czy określenie, czy określenie, czy określenie, czy określenie, czy ustalenie, czy określenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy ustalenie, czy określenie tego Działania pozwanego były umyślne lub rażące są utrudnione, ponieważ powód złożył skrót z minimalną analizą faktów z pewnością w tej sprawie. ”). Chociaż Trybunał docenia argumenty powoda dotyczące Manchester United Koszulka wymogu powstrzymania piractwa, a także jego cytowań do spraw przyznających znaczne odszkodowanie, nie ma przed sądem żadnych dowodów, które opisują określony wpływ pieniężny, a także przemysłowy problem naruszenia problemu w tej sprawie.

Jak omówiono powyżej w odniesieniu do ustawowych szkód wymaganych przez powoda, najsłynniejszą prawdą popierającą nałożenie ulepszonych szkód ustawowych jest to, że oskarżony jest powtarzającym się przestępcą. Jednak ponownie, adwokat powoda nie określa, czy inne naruszenia problemu były rażące, czy też natychmiastowe wykroczenie miało miejsce pomimo wcześniejszego wyroku, a także odszkodowania przeciwko pozwanemu. Zostali oskarżeni o popełnienie natychmiastowego wykroczenia pomimo poprzedniego wyroku, a także odszkodowania przeciwko niemu, Kawasaki Frontale Koszulka ostateczna myśl, że oskarżony działał umyślnie, a także zasługuje na „szczególnie poważny środki pieniężne”, byłoby uzasadnione. Backman, 102 F.Supp.2d o 1199 („Rażąca woli” może „uzasadnić surowe odszkodowanie karne”). Właśnie tutaj zapis nie potwierdza ostatecznej myśli, że oskarżony działał z rażącym umyślnością, a także funkcjami bezpośredniej lub pośrednimi przewagą przemysłową lub zyskiem pieniężnym. Sąd nie może przyznać ustawowej maksymalnej kwoty zwiększonych szkód bez odpowiedniego wsparcia faktycznego dla takiej nagrody w dokumentach przeprowadzających się powoda. Patrz Joe Hand Promions, Inc. przeciwko Streshly, 655 F. Supp. 2d 1136, 1139 (S.D. Cal. 2009) (Znalezienie powoda Joe Hand Promotions, wniosek Inc. o 100 000,00 $ w ulepszonych odszkodach plus 875,00 $ w innych odszkodowaniach „szczególnie niepokojące, ponieważ powód (i doradca powoda) niewątpliwie złożył te prawa piractwa wcześniej, a także trzeba zrozumieć, że 100 875 USD jest nieprawdopodobną nagrodą ”). Niemniej jednak, w świetle zarzutu, że powód jest powtarzającym się przestępcą, sąd udzieli ulepszonych szkód ustawowych w wysokości 1000,00 USD.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Przeglądanie Internetu UFC PPV Sidetracks Piractwo Prokuratura 20 września 2016 r. „Piractwo”
Zuffa używa ustawy o prawach autorskich, aby zwiększyć szkody w stosunku do PPV Piracyoctober 28, 2017 w „piractwo”
Zuffa przeciwko piractwu – Kosztowne lekcje w domyślnym wyroku 10, 2014in „Piractwo”

Opakowania ciała i opakowania w talii: różnica między utratą tłuszczu a utratą cali

„opakowania ciała” istnieją od wieków w branży odchudzania i branży Medspa. Roszczenia obejmują utratę masy ciała, utratę tkanki tłuszczowej i utratę cali. Infomercials dla gumowych „pasów talii” również powracają do telewizji, a podobne twierdzenia są również składane Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dla tego rodzaju opakowań. Tom’s Ebook: Burn the Fat, Buil the Murs

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieje istotna różnica między utratą tłuszczu a utratą cali. Gdy twój tkanek tłuszczowy maleje, pomiary obwodu zwykle również zmniejszają się, ale utrata „tłuszczu” i „calowa” nie są tak samo. Jeśli nie wiesz, jak odróżnić różnicę, możesz zakochać się w jednym z najstarszych, wielu znanych oszustw związanych z fitness i odchudzaniem w książce.

Prawda jest taka, że owijanie ciała i pasy w talii nie zmniejszają komórek tłuszczowych ani nie spalają tłuszczu – bez względu na to, jaki rodzaj opakowania jest używany: bandaże, plastik, folia, winyl lub guma i niezależnie od tego, w co jesteś owinięty: Zioła, minerały , enzymy, wodorosty, glina lub błoto – to nie ma znaczenia. Tłuszcz może zostać utracony tylko z deficytem kalorii po zmniejszeniu spożycia pokarmu, wzrostu aktywności lub najlepiej połączeniem obu.

Ilekroć widzisz roszczenia o utratę tłuszczu lub jakikolwiek inny produkt, który nie obejmuje wytworzonego deficytu kalorii przez odżywianie lub ćwiczenia, „alarm oszustwa” powinien zejść w twojej głowie i zawsze powinieneś trzymać się z daleka, bez względu na to, jak nie ważne jak Fascynujący wysokość sprzedaży.

Ponadto firmy zezwoleń na utratę tłuszczu byłyby w gorącej wodzie z Federalną Komisją Handlu (FTC), gdyby zostały zbadane i złapane, ponieważ roszczenia o zmniejszenie tłuszczu z opakowania nie mogą być poparte dowodami naukowymi.

FTC, a także różne biura prokuratora generalnego, podjęły już działania przeciwko firmom opakowania ciała w przeszłości w sprawie fałszywych reklam i nieobsługiwanych roszczeń. Niektóre firmy po prostu musiały przestać składać fałszywe roszczenia, inne również musiały płacić sztywne grzywny. Problemem z prawnego i etycznego punktu widzenia jest zgłoszenie roszczenia. Pamiętaj, że „cale” i „gruba” to nie to samo.

Niektóre rodzaje opakowań z pewnością mogą zdjąć cale (na przykład mogą zmniejszyć pomiar obwodu talii, bioder, ramion i nóg), ale nie jest to tłuszcz, masa wody i płyn, a wyniki są tymczasowe.

Załóżmy, że roszczenie to odbywa się w reklamie:

* Strata do 15 cali w ciągu 1 godziny! *

Jest to reklama prawna, ponieważ roszczenie „utracone cale” może być wspierane (jeśli wystarczające pomiary obwodu zostaną wykonane z miarą taśm w wystarczającej liczbie miejsc, które mogą sumować się do 15 cali utraty obwodu)

Uważam jednak, że tego rodzaju roszczenia wprowadzają mylące (i prawdopodobnie celowo), ponieważ „cale” nie są tym samym jak tkanka tłuszczowa, ale dostawcy produktów wiedzą, że możesz łatwo pomylić „cale” z „tłuszczu”.

Porównaj to twierdzenie z tym:

* stracić tkankę tłuszczową bez diety lub ćwiczeń w ciągu 1 godziny!*

Twierdzenie to jest całkowicie fałszywe i naukowo nie do obsługi.

Ponownie, okłady ciała nie mogą spalić tłuszczu ani „zmniejszania komórek tłuszczowych”.

Gdyby utratę tłuszczu można było osiągnąć za pomocą okładów ciała, bardzo łatwo byłoby przetestować i udowodnić.

Testowanie składu ciała (tkanki tłuszczowej) (zamiast pomiarów cali) można było przeprowadzić przed i po opakowaniu, a odpowiedź („czy to działa”) byłaby łatwa do ujawnienia.

Ponieważ to nie działa, nie znajdziesz żadnych osób, które akceptują twoje wyzwanie, aby umożliwić przeprowadzenie niezależnych testów kompozycji ciała, ani nie znajdziesz strzępy dowodów naukowych pokazujących zmniejszenie tłuszczu z opakowań.

Niestety, fałszywe twierdzenia o utraty tłuszczu są nadal dość powszechne, ponieważ pokazuje łatwe wyszukiwanie w Internecie „Wrap”. Najczęściej jednak stosowane roszczenia dotyczą utraty „cali”.

Cale utracone po prostu pochodzą z utraty płynu. I zgadnij, co-te cale (i lub woda) najlepiej cofną się za dni, jeśli nie godziny, jak tylko całkowicie się hodowlisz.

Inne roszczenia do opakowania ciała obejmują detoksykację, lepszą krążenie i ściślejszą, gładszą i wyraźniejszą skórę. Wielu badaczy zdrowia i fitness, a także agencje rządowe, takie jak Food and Drug Administration (FDA), powie ci, że roszczenia te są „dyskusyjne” i przeważnie anegdotyczne.

Niektórzy eksperci ostrzegają nawet, że niektóre typy opakowań mogą być niebezpieczne, przede wszystkim ze względu na szybką i nadmierną utratę/odwodnienie płynu.

Jeśli chcesz zostać owinięty, ponieważ uważasz, że to się rozwija lub uważasz to za zabieg „przypominający spa”, to jedno. Pamiętaj tylko, że okłady nie mają absolutnie nic do ukończenia utraty tłuszczu.

Sugerowałbym całkowicie unikanie firm, które reklamują utratę tłuszczu, gdy tracisz tylko wodę i cale, ponieważ nieuczciwa firma jest taka, z której w ogóle nie chcesz kupować.

Ostatnia rzecz – jest to terminowy temat, ponieważ chociaż „opakowania ciała” istnieją od wieków i to stare wieści, odkryłem, że reklamy „pasy talii” lub „opakowania sauny” powróciłyW telewizji obowiązują i widzę, że odtwarzają reklamy w kółko, co oznacza, że ludzie to kupują.

Wszystko, co właśnie powiedziałem o okładach ciała, dotyczy również tych gumowych pasów w talii.

Podczas wyszukiwania w sieci, które właśnie przeprowadziłem w przypadku Palmeiras Koszulka gumowych pasów pasa, odkryłem, że niektóre strony nadal składają roszczenia takie jak „topnik” (całkowicie fałszywe, nieobsługiwane i nielegalne roszczenia).

Inne strony wydają się być ostrożni wobec FTC, które złożyli im wizytę, więc robią całą piosenkę i tańczą wokół problemów prawnych, mówiąc, że „Sweat Away Cale”, „Therapeutic Heat”, „Trzecaj swoje obszary problemowe” i tak NA. Nawet jeśli roszczenia te nie są nielegalne, promocje są nadal zwodnicze…

Profesjonalny model fitness jest wyobrażany do zdejmowania gumowego pasa, ujawniając rozerwane sześć pakietów ABS poniżej… jakby te mięśnie brzucha były wynikiem noszenia paska! Pobożne życzenie! To są profesjonalne modele, ludzie. Dostali ABS w taki sam sposób, jak wszyscy z ABS ich dostali – z deficytem kalorii od kombinacji ścisłej diety i ciężkiego treningu!

Produkty opakowania i pasa pasa mogą zdjąć trochę cali lub wód, ale nie mogą zdjąć jednej uncji tłuszczu. Kupujący strzeż się.

Programy takie jak spalanie tłuszczu, karmić mięsień, koncentrują się na utraty tłuszczu, a nie na utratę wody lub utratę cali. Gdy tłuszcz maleje, obwody w calach również spadną, ale Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka „tłuszcz” zagubiony, a „cale” utracone nie są tym samym.

* Ten krótki artykuł dotyczy wyłącznie Ironmagazine.com, reprodukcja w dowolnej formie bez uprzedniej zgody jest surowo zabroniona.

Otrzymaj całkowicie bezpłatną książkę, naucz się pozbyć upartego tłuszczu i turbo, ładuj swój metabolizm, odwiedzając: www.burnthefat.com

Aby uzyskać pełny budowanie mięśni Toma Venuto, system spalania tłuszczu kliknij tutaj!

___________________________________________________________________________TOM Venuto jest naturalnym kulturystą, trenerem osobistym, właścicielem siłowni, niezależnego pisarza i autora tłuszczu, karmić mięśnie (BFFM): sekrety spalania tłuszczu najlepszych światowych modeli kulturystyki i modeli fitness. Tom napisał 140 artykułów i został zaprezentowany w magazynie Ironman, naturalnym kulturystyce, rozwoju mięśni, mięśni, ćwiczeniach dla mężczyzn i ćwiczeń mężczyzn. Tom jest ekspertem od utraty tłuszczu dla global-fitness.com i redaktorem odużycia Femalemuscle.com, a jego artykuły często występują na dosłownie dziesiątkach innych WWIBSITE.

Mitten wygrywa sekcję AALS dotyczącą prawa prawa i sportowego

Matt Mitten, jeden Watford FC Koszulka z wielu szanowanych liderów w branży prawa sportowego, otrzymał Sekcję Stowarzyszenia Amerykańskiego Szkoły Lawowej na temat doskonałości w zakresie edukacji prawnej . Mitten jest profesorem prawa i dyrektorem wykonawczym National Sports Law Institute w Marquette University Law School w Milwaukee, Wisconsin. Obecnie uczy amatorskiego prawa sportowego, Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka profesjonalnego prawa Boca Juniors Koszulka sportowego, sponsorowania sponsorowania sponsorowania sportowego i problemów prawnych, prawa antymonopolowego i czynów niedozwolonych, a także prowadził porównawcze prawo sportowe, międzynarodowe prawo sportowe, etykę prawną i odpowiedzialność zawodową oraz seminarium prawa sportowego podczas swojego 28-letnia kariera nauczycielska.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Zatrudnienie rzeczy, a także rant

Hello Peeps? Mam nadzieję, że wszyscy spędziliście wspaniały dzień! Jest środa wieczorem, co oznacza, że ​​weekend zagląda za rogiem. Powieś tam! (Ta mowa była dla mnie bardziej niż dla ciebie.)

Nie wierzę, że mój mrożony posiłek, sałatka i lunch jabłkowy były wystarczającym jedzeniem, ponieważ godzinę później byłem głodny. Zajmowałem się, aby odłożyć moją przekąskę do 15:00 (między klasą, a laboratorium), jednak pozostawiła super głodną klasę.
Moje najnowsze filmy

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenzja nowej książki Jessiki Simpson – Open Book. Piosenkarka, a także przedsiębiorca rozlewa sztuczki, a także za kulisami zaskakuje wszystko w jej pamiętniku.

Recenzja słyszalnej książki – Jessica Simpson czyta ją sama! Plus istnieją dodatkowe melodie, gdy otrzymasz wersję audio!

Więcej filmów

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Następnie
Maski twarzy wskazówki dotyczące biegania, a także na zewnątrz
07:15

Relacja na żywo
00:00
08:21
06:05

Pośpieszyłem dom, a także wykopałem sproszkowane pączki Bena -które go kupiłem, więc przyjmuję pełne zobowiązanie do tej niedyskrecji. Poza tym zrobiłem szybki obiad, więc mogę szybko zdobyć prawdziwe jedzenie – wspaniałe ziemniaki, a także resztki pieczonej ciecierzycy, a także kiełki.

Po obiedzie odtworzyłem swój wyjątkowy koktajl „Jest zielony, jednak smakuje jak czekoladowe masło orzechowe”. Nawet Ben lubi ten.

Czekoladowy koktajl masła orzechowego

1/4c mąka orzechowa

pakiet natychmiastowy gorący kakao

lód

Kubek Mleko migdałowe (dodaj więcej, jeśli jest równie gęste)

szpinak

Guma Xantan 1/3TSP

Następnie przygotuj się na zaskoczenie.

Intuicyjne jedzenie – po przejściu starych notatek z sesji z moim RD, uważam, że uciekłem od rzeczy, które zapobiegało nocnym jedzeniu/bingingowi (niezwykle destrukcyjny nawyk, który miałem od bardzo długiego czasu). Niedawno wspomniałem, że powinieneś

„Jedz śniadanie jak król, lunch jak książę, a także obiad jak biedak”.

Jest to podobne do czegoś, co Evelyn sugerowała mi jakiś czas temu. Stwierdziła, że ​​wymagam albo a.) Jedz większe śniadania, a także obiady lub b.) Zrób ogromną popołudniową przekąskę (jak mały posiłek).

Robiłem to przez jakiś czas, a także wszystko, co szło gładko, jednak uważam, że straciłem ten wysiłek, a także śniadanie, a także obiady, które mnie pozostawiają. Oprócz zaufania mi, chęć jest zadowolona, ​​kiedy dostaję dom o 18:45 do pustego domu, Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także pełnej kuchni.

W każdym razie upewnię się, że zjeść śniadanie, a także lunch nieco wyżej w kalorii, a także sprawdzić, czy to doprowadzi mnie do doskonałej lokalizacji z nocnym jedzeniem. Długo dobrze sobie radziłem, że uważam, że ten plan działa ze mną. Naprawdę nie mam czasu na mini-posiłki, aby upewnić się, że nie jest to opcja. Moja rutyna Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka naprawdę zapewnia mi czas na 3 podstawowe posiłki, LOSC Lille Koszulka a także jedną przekąskę.

*Uwaga dodatkowa – mam wiele próśb o blogowanie o intuicyjnym jedzeniu więcej. Od jakiegoś czasu nie zwróciłem się do tego, odkąd dobrze sobie z tym radziłem i czułem się świetnie?

Obserwowałem to, co działało, a także tego, co nie było bez komponowania. Ponieważ jednak mam trudny czas, a także zostałem poproszony o to, aby go rozwiązać, oto jest.

Jeśli ta część RER ci przeszkadza, możesz ją zignorować. Całkowicie rozumiem? Rozumiem, że może to być męczące lub „dziwne”, jeśli nie „rozumiesz” lub nie masz podobnych problemów.

*Zaktualizowano, aby dodać: usunięte rant tutaj.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Co jeść po biegu

Co jeść po biegu

Co jeść po bieganiu, aby szybciej odzyskać. 15 Publikuj pomysły na przekąski. Co powinienem zjeść po biegu? a także wskazówki, jak ci pomócProsty przepis na pizzę meksykańską z kalifornijską

Prosty przepis na pizzę meksykańską z kalifornijską

Prosty i zdrowy przepis na pizzę meksykańską. Wypróbuj tę szybką lunch lub kolację Meksykańską pizzę z fasolą, serem z kalifornii, Bell P

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Bieganie żywności intuicyjne obawy związane z jedzeniem fizycznym oraz odpowiedzi. Wskazówki dotyczące letniego biegu, co zrobić, jeśli jesteś przygnębiony i jesteś przygnębiony

Tacos z blachy krewetki z kremowym sosem kolendry

Tacos z blachy krewetki z kremowym sosem kolendry

Prosty przepis na blachę do krewetek tacos. Lekkie tacos z krewetkami z sosem z kremu kolendry

Przepis na omlet do pizzy-2 sposoby

Przepis na omlet do pizzy-2 sposoby

Zdrowy śniadanie Pizza Omlet z niską zawartością tłuszczu oryginalną kalifornijską mozzarellę. Przepis na pizzę skorupy jaja na śniadanie, LUN

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie koncepcje przekąsek przed nowymi biegaczami, a także trening dla półmaratonu

⚡ Shareaholic

.

8 Pomysły na podróże przygodowe, aby dopasować się do wakacji!

Wyjazd na wakacje nie musi wykoleić twoich celów zdrowia i fitness. Pozostań w formie lub przetestuj swoją sprawność na następne wakacje dzięki tym aktywnym pomysłem docelowym. Nie jest gotowy zapisać się tego lata? Rozpocznij szkolenie teraz i planuj z wyprzedzeniem Tigres UANL Koszulka na przyszły rok!

Spakuj swoje buty do biegania

Trail Running spotyka się z imprezowaniem w Trans Rockies Run, 6-dniowym zespole lub solowym wydarzeniu, które obejmuje odległość 120 mil między Buena Vista i Beaver Creek, CO. Noc do namiotów, mobilnych prysznicowych i organicznych posiłków na planowanych kempingach.

Nie jesteś gotowy na cały ten przebieg? Wybierz własną przygodę na następne wakacje, klikając na wszystkie szlaki. Tam możesz znaleźć malowniczą trasę w pobliżu i biegać lub wędrować we własnym tempie! Lub, jeśli bieganie jest o wiele bardziej prędkości, rozważ wycieczki po mieście. Wpadniesz na sesję potu i nadal będziesz w stanie zrobić selfie przed wszystkimi lokalnymi zabytkami.

Wskocz na rower

Sprawdź matkę wszystkich wycieczek rowerowych na kontynencie matki! Pedals Excursion d’Afrique znacznie ponad 12 000 kilometrów do 10 krajów – egip, Sudan, Etiopia, Kenia, Tanzania, Malawi, Zambia, Botswana, Namibia, Republika Południowej Afryki – ponad 90 dni. Będziesz krzyżować pustynie, wspinać się na biblijne góry i jeździsz na słoniach, które naprawdę byłyby podróżą dla ciebie i twojego roweru.

Nie możesz wziąć 3 miesięcy wolnej pracy? Duvine Cycling & Adventure Co. wykorzystuje weekendowe i tygodniowe opcje na całym świecie dla rowerzystów wszystkich umiejętności. Kilka świetnych pomysłów: pedał z kumplami na wycieczkę Napa i Sonoma, zabierz rodzinę przez Toskanię lub uzyskać pełne doświadczenie Roadie-kompleksowe z najwyższym poziomem roweru i trenerem rowerowym-w Alpach.

Zabierz ze sobą swoje kluby

Zostaw wózek w klubie, a masz gwarancję zebrania setek tysięcy kroków w Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Nullarbor Links, najdłuższym na świecie polu golfowym położonym w południowych i zachodnich stanach Australii. Nie zobaczysz dużo zielonego na 18-dołkowym kursie, który rozciąga się ponad 850 mil od pomysłu do napiwku, ale wpadniesz na króliki, kangury i węże w ciągu 3 dni potrzebnych do ukończenia rundy.

Chcesz najpierw ćwiczyć swoją huśtawkę? Znany z zapierającego dech w piersiach teren i spektakularnej pogody (300 dni słońca rocznie!), Central Oregon oferuje znacznie więcej niż dwa tuziny pól golfowych w ciągu 45 minut od siebie. Zadzwoń do koszulki w klubie Provate Pronghorn i staraj się na ptaszek na 7379 jardach, par 72 Jack Nicklaus zaprojektowany.

Uważaj na swoją matę

Odkryj zupełnie nowy poziom relaksu, gdy delikatnie zginasz i skręcasz swoje ciało w Amansali, ekologicznym kurorcie i spa na Riwierze Majów w Tulum w Meksyku. Ich charakterystyczne rekolekcje na plaży „Bliss Yoga” obejmują poranne spacery, dwa razy dziennie sesje jogi i pobłażliwe zabiegi spa.

Chcesz twój OM bliżej domu? Zaplanuj własny plan podróży do rekolekcji jogi w Miraval Resort & Day Spa w Tuscon, AZ. Vinyasa, lotnicze, regenerujące, uważni instruktorzy prowadzą zajęcia dla wszystkich poziomów i umiejętności. Ponadto oferują podwyżki z przewodników na pięknej pustyni Sonoran dla osób potrzebujących poprawki zliczania kroków.

Jechać na wakacje? Udostępnij swoje plany fitness w komentarzach – Piłkarski Cup 22-24 Koszulka i użyj #VacationFit do zdjęć w mediach społecznościowych!

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Kimberly Daly Farrell

Kimberly Daly Farrell jest redaktorem naczelnym w Fitbit. Kimberly, certyfikowany instruktor opieki zdrowotnej i samoziagnozowany, Kimberly badał integracyjne żywienie i ukończył trzy maratony. Wcześniej zajmowała pozycje redakcyjne w kształcie, uroku, fitness i dobrych czasopismach domowych.

6 Proste kroki, aby katapultować twoje zyski z maski mięśniowej

Co by było, gdybym powiedział ci, że przez lata nastąpił rozwój metod treningu wytrzymałego, które nie mają naukowego dowodu, aby je poprzeć. Cóż, jest ich wiele, zrób sobie przysługę, spójrz na fakty dostarczone w tym zarysie masy mięśniowej nabywaj zasady, a także składają się z własnego umysłu. Poniżej odkryjesz naukowe wytyczne dotyczące szkolenia wytrzymałości, które zawsze istniały już od dłuższego czasu, jednak nie są zgodne z licznymi systemami szkolenia strumieniowego podstawowego.

1. Ograniczony poziom energii

Program szkolenia siły powinien być krótki, a także łatwy, ponieważ masz tylko ograniczoną ilość energii na sesję treningową.

Badania naukowe ujawniają, że poziom cukru we krwi (energia) zaczyna się wyczerpać po 30 minutach, więc wybór wysiłku, a także czas potrzebny na ich przeprowadzenie.

To, do czego powinieneś dążyć, to stymulowanie jako liczne włókna masowe mięśni w najkrótszym dostępnym czasie.

Poziomy cukru we krwi wyczerpują się po treningu o wysokiej intensywności (zwykle od 20 do 30 minut), a także pamiętaj o tym, że wymagasz energii do odzyskania po treningu.

Technika polega na zapewnieniu sobie treningu o wysokiej intensywności przed wyczerpaniem poziomu cukru we krwi, podobnie jak wtedy zapewniłeś swojemu ciału ćwiczenie, które musi uzyskać maksymalną możliwą masę mięśni.

2. Przeciążenie progresywne

Przeciążenie progresywne jest podstawową zasadą ćwiczeń, o której należy świadczyć o zakupie, aby uzyskać wyniki, których szukasz w szkoleniu wytrzymałości.

Dwa wiele istotnych punktów to: • Ukończ ćwiczenie idealną techniką • Pchnij do ogólnej awarii podczas wykonywania zestawu, a także stopniowo przeciąża ciężar baru. (Przeciąż swoje ukierunkowane mięśnie, poza tym, co jest używane)

Zasadniczo oznacza to, że gdy ciało jest zestresowane przez trening o wysokiej intensywności poza jego typowymi wymaganiami, ciało dostosuje się do tych nowych wymagań lepszej siły.

Kiedy stwierdzam Watford FC Koszulka „normalne wymagania”, sugeruję, jaki poziom stresu/siły jest teraz wykorzystywany.

Przykład: zestaw, który przeprowadziłeś w zeszłym tygodniu, wykorzystując dokładnie tę samą metodę, a także wagę, twoje ciało będzie się przystosować. Jeśli pozostaniesz na tym poziomie, twoje mięśnie nie będą silniejsze lub większe, więc tutaj przeciążenie progresywne odgrywa ważną rolę.

Gdy mięśnie się dostosują do określonej wagi, nadejdzie czas, aby przeciążyć je jeszcze więcej (dodaj znacznie większą wagę, prędkość, powtórzenia). Wymagasz, aby powtarzać ten proces przeciążenia, jeśli chcesz być silniejszy.

Pamiętaj, aby zawsze korzystać z metody „dobrej techniki” nigdy nie należy TSG 1899 Hoffenheim Koszulka poświęcić na dodatkowe obciążenie.

3. Częstotliwość treningowa

Niefortunna prawda jest taka, że wybitny trening o dużej objętości, który odkrywasz w książkach kulturystycznych, a także w czasopismach (i wykorzystywanych przez gwiazdy), nie ma znaczenia dla większości populacji, a także Manchester City Koszulka ma szokujący wskaźnik awarii.

To, co jest świetne dla Joe Star, najprawdopodobniej nie jest dla ciebie świetne. Każdy ma inną genetykę; Wielu z nas ma złą genetykę, a także nie przyjmuje sterydów jak gwiazdy.

Jedyną metodą, jaką większość z nas może osiągnąć wszelkie korzyści, jest przeprowadzenie krótkich intensywnych treningów przestrzeganych przez długie okresy odpoczynku, aby zapewnić, że nie nadmiernie trącimy.

4. Nadmierna kompensacja

Wiele badań przeprowadzonych na całym świecie wyraźnie wykazało, że odzyskanie treningu wytrzymałości wymaga znacznie więcej czasu odpoczynku niż wcześniej sądzono.

Rzadko, krótkie, treningowe treningowe o wysokiej intensywności, przestrzegane przez potrzebny czas na regenerację, a także silniejszy, wymaga to, aby zwiększyć praktyczny mięsień.

Oto, co masz na celu – umożliwić swojemu ciału wystarczającą ilość czasu regeneracji, aby mieć miejsce w płatności, aby mięśnie mogą zmienić się w ich nową wytrzymałość, a także rozwój.

5. Wybór ćwiczeń dla intensywności

Nie mogę wystarczające, w jaki sposób wybór ćwiczeń jest absolutnie kluczowy. Jest tylko kilka ćwiczeń, które naprawdę wymagasz. Ćwiczenia te składają się z ruchów wielobocznych.

Te specyficzne ćwiczenia są znacznie wyjątkowe od ćwiczeń izolacyjnych (pracująca 1 grupa masy mięśniowej na raz), ponieważ musisz wykorzystać znacznie więcej mięśni z każdej grupy masy mięśniowej.

Korzystając z tych ćwiczeń, całe ciało będzie ciężko pracować.

6. Wizualizacja

Przez 20 lat w branży odkryłem, że ten obszar jest zdecydowanie najbardziej zaniedbany przez zdrowie i dobre samopoczucie głównego nurtu, a także specjalistów ds. Fitness fizycznych…

Większość książek lub programów koncentruje się po fizycznej stronie masowej masy mięśniowej lub utraty tłuszczu, a także całkowicie przeoczyła mentalną stronę rzeczy.

Trenując określony mental, oprócz ciała fizycznego, możesz nawet większy rozwój wzrostu masy mięśniowej.

Teraz, gdy rozumiesz te siły-turańskieZasady NG wprowadzają je bezpośrednio, a także przestają marnować czas na siłowni.

* Ten krótki artykuł jest wyjątkowy dla Ironmagazine.com, reprodukcja w dowolnym rodzaju typu bez uprzedniej zgody jest surowo zabroniona.

___________________________________________________________________________Gary Matthews jest trenerem centrum fitness od ponad dwudziestu lat. Szkolił ludzi od sportowców po kulturystów. Ten instruktor fitness z „Down Under” wierzy w wykorzystanie zasad naukowych do szkolenia. Gary twierdzi, że „jak w życiu, podczas treningu: najłatwiejsze jest zawsze najlepsze”. Wierzy w programy szkoleniowe wytrzymałości, które są krótkie i proste, jednak z maksymalną intensywnością.

Canelo Alvarez i NSAC zgadzają się na 6 -miesięczne zawieszenie za „skażoną wołowinę” znalezienie Clenbuterol

Dzisiaj Saul „Canelo” Alvarez i Nevada State Athletic Commission zgodzili się na 6 -miesięczne zawieszenie dla boksera, który naruszył stanowe standardy antydopingowe według standardów dopingu przez Spożywanie Clenbuterol.

Alvarez twierdził, że pozytywny test narkotykowy można prześledzić do skażonej wołowiny meksykańskiej. Jak wcześniej omówiono wytyczne Nevada, pozwalają na zminimalizowane kary, a nawet brak zawieszenia w przypadkach, w których pozytywny test narkotykowy można prześledzić do zanieczyszczenia. Istnieje co najmniej jeden precedens Nevady, który nie zawiesza wojownika w takich scenariuszach, chociaż miało to miejsce przed remontem w 2016 r. Do przepisów antydopingowych Nevady.

Zamiast testować obronę pod kątem zalet Alvarez i NSAC, zgodzili się na 6 -miesięczne zawieszenie z mocą wsteczną luty 2018 r. (Data jego testu narkotykowego) i bez grzywny. W umowie Alvarez potwierdza, że popełnił naruszenie antydopingowe, biorąc pod uwagę krajobraz „ścisłej odpowiedzialności” wytycznych Nevady, Bayer 04 Leverkusen Koszulka ale odmówił UNAM Pumas Koszulka celowego spożycia leku. Oprócz zawieszenia Alvarez SL Benfica Koszulka zgodził się zapłacić i zdać test moczu przed kolejną walką w Nevadzie, którą można zaplanować już 17 sierpnia 2018 r.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Spojrzenie na krajobraz prawny dla NSAC Doping Przesłuchanie NSAC Canelo Alvarez 29, 2018 z 2 komentarzami
Nevada State Athletic Commission remontuje przepisy antydopingowe 11 Pociska 2016 r. „Doping”
Nevada chce otworzyć książki z promotorem anty -doping 27, 2016 z 3 komentarzami