5 sztuczek, aby utrzymać wagę na świeżym

, mam obecnie wyjątkowo zainteresowanie wszystkimi opowieściami o Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dramatycznych, szybkich stratach ciała. „Big Losers” z wielu powodów mnie nie zachwyca mnie. Na przykład waga nie jest gruba. „Waga” może składać się głównie z chudej tkanki lub może to być głównie masa wody. W rzeczywistości poszedłbym o krok dalej, a także wskazałbym, że szybka utrata masy ciała koreluje wyjątkowo wyjątkowo z większą możliwością nawrotu, ponownego uruchomienia wagi i długotrwałej awarii. Więc co mnie ekscytuje? Co przyciąga moją uwagę?

Płacę odsetki od tego, co muszą stwierdzić „długoterminowi opiekunowie”-to ludzie, którzy utrzymują doskonałą wagę od ponad roku… najlepiej nawet 2-5 lat lub dłużej.

Różnica między przegranymi, a także opiekunami

Gdy ostatnio badałem temat długoterminowej utrzymania masy ciała, byłem zaskoczony dużą ilością badań, które zostały już przeprowadzone w tym obszarze.

Jeden artykuł, który złapał moją stopę zainteresowania, została opublikowana przez Judy Kruger, a także współpracowników w światowym Journal of Behavioural Nutrition, a także aktywność fizyczną, zatytułowana, zatytułowana, zatytułowana,

„Zachowania diety i aktywności fizycznej wśród dorosłych skutecznie utrzymania utraty wagi”.

Nie było to badanie eksperymentalne, jednak kompilacja danych z „Styl Survey”, która była reprezentatywna dla populacji USA, a także poprosiła o obawy dotyczące strategii pomocy w zachowaniu doskonałej wagi.

W tym konkretnym badaniu tylko jedna trzecia (30,96%) respondentów stwierdziła, że z powodzeniem utrzymuje swoją wagę. Naukowcy chcieli zrozumieć różnicę między małą grupą, która odniosła sukces, a także większością, która nie.

Obie grupy zmniejszyły ilość spożywanej żywności, zjadły mniejsze porcje, więcej owoców i warzyw, mniej tłustej żywności, a także mniej napojów słodzonych.

Tak naprawdę nie ma tam żadnych niespodzianek, jednak to, co najbardziej chcemy zrozumieć, nie jest to, co mają wspólne przegrane, a także opiekunowie, jednak to, co zrobili opiekunowie, czego nie przegrani nie zrobili.

Pojawiły się pewne poważne różnice między przegranymi, a także opiekunami:

Po pierwsze, znacznie wyższy odsetek odnoszących sukcesy opiekunów zgłaszał ćwiczenia 30 minut lub więcej dziennie, a także zgłosili dodanie innej aktywności fizycznej do codziennych rutyn (rekreacja, sport, praca fizyczna itp.). Ponadto więcej odnoszących sukcesy opiekunów obejmowało trening siłowy w swoich schematach ćwiczeń niż przegrani.

Zmniejszenie siedzących czynności (oglądanie telewizji itp.) Było również znaczną różnicą między tymi, którzy skutecznie utrzymali, a także tym, którzy tego nie zrobili.

Kolejną ogromną różnicą, która oddzieliła odnoszących sukcesy opiekunów od nieudanych, było „zachowania samokontroli”, w tym:

* Śledzenie kalorii * Śledzenie masy ciała * Planowanie posiłków * Śledzenie tłuszczu * Pomiar ilości jedzenia na swoim talerzu

Niestety, tego rodzaju zachowania samokontroli, szczególnie ważące, a także pomiar żywności, a także liczenia kalorii, należą do najbardziej unikających, a nawet krytyków technik zarządzania wagą. Niektórzy „eksperci” odchudzają nawet ubezpieczenie, że szkodliwe jest liczenie kalorii, ocena lub określenie, a także ocena żywności.

Jednak te zachowania samodzielne są zdeterminowane częściej, a także częściej w badaniu w ramach „różnicy, która robi różnicę”. Zgadzam się, ponieważ zawsze odgrywali ważną funkcję w moim własnym programie Shed the Fat.

Ostateczną różnicą było to, że osoby, które zgłosiły postrzegane przez siebie „bariery” w ich sukcesie, były o 48-76%, rzadziej, że odnoszą sukcesy.

Na przykład stwierdzili, że nie mieli czasu na ćwiczenia, byli równie dobrze zmęczeni do ćwiczeń, lub równie trudno było zachować rutynę ćwiczeń. Tłumaczę to jako: nieudane przegrani byli rozumami!

5 najlepszych strategii, aby odnieść sukcesy

Podsumujmy więc, a także przekształć wyniki badań w praktyczne kroki działania, które możesz zastosować dzisiaj.

1. Zwiększ ogólny poziom codziennej aktywności, w tym formalne ćwiczenia oprócz sportów, pracy fizycznej lub aktywności rekreacyjnej. Ćwiczenia zwiększają utratę masy ciała, jednak co ważniejsze, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wagi.

2. Zmniejsz siedzące zajęcia rekreacyjne, ograniczając oglądanie telewizji, gry komputerowe, a także surfowanie w sieci. Podejmij rozrywkę fizyczną, taką jak sport, pływanie łódką, jazda na rowerze, spacery, wędrówki, ogrodnictwo, hobby fizyczne, a także baw się z dziećmi, jeśli je masz.

3. Uwzględnij trening siłowy w ramach formalnego programu ćwiczeń, w całej fazie utraty tłuszczu, a także jeszcze poważniej podczas konserwacji.

4. Śledź i ekran wszystko! Policz kalorie, a także składniki odżywcze, określ swoje części, oceń żywność, zaplanuj menu również w komponowaniuJako przesiew na masę ciała i procent tkanki tłuszczowej.

5. Zapobiegaj przyczynom, a także zachowaj pozytywne przekonania, a także postawy wobec swojej atmosfery, a także to, co uważasz za „bariery”. Na przykład powiedzmy: „Zawsze mogę znaleźć czas tego, co jest dla mnie najważniejsze” zamiast „nie mam czasu na ćwiczenia”.

Jeśli obecnie jesteś w podróży o utratę tłuszczu, a także chcesz dokładnie zrozumieć, jak wielkie są twoje szanse na bycie odnoszącym sukcesy, jest dość łatwe do przewidzenia wykorzystania tych 5 strategii. Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz wszystkich 5, to kiedy byłby świetny czas na rozpoczęcie dzisiaj?

Istnieją ograniczenia badań takich wyników, w tym prawdy, że są one przekrojowe, a zatem nie mogą udowodnić przyczynowości. Uważam jednak, że te odkrycia są ważne i znaczące.

Nie tylko weryfikują poprzednie podobne badania, a także zgadzają się z ustaleniami innych grup odnoszących sukcesy opiekunów (takich jak krajowy rejestr zarządzania wagą), odkryłem, że wyniki te pasują dokładnie to, co widziałem wśród moich najbardziej udanych „Burn the„ Burn the ” Grubi ”klienci.

Jest to rodzaj rady, którą sugeruję, abyś słuchał najbardziej: porady na temat tego, jak stracić tłuszcz, a nie masę ciała, a także dokładnie, jak zachować idealną masę ciała, a także strukturę ciała na dłuższą metę, nie Dokładnie jak schudnąć jak najszybciej.

P.S. W tym badaniu była jeszcze jedna „różnica”, a także może cię to zaskoczyć (chociaż mnie to nie zaskoczyło). Wybrani opiekunowie rzadziej przejmowali produkty bez Montpellier HSC Koszulka recepty na planie dietetyczne (tabletki itp.).

* Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zrównoważonym, wszechstronnym i sprawdzonym podejściu, które uczy wyjątkowości żywieniowej, a także które może powodować podobną utratę wagi w ciągu miesiąca, miesiąca po miesiącu, że badani tego badania stworzone w ciągu dwóch lat utworzono w ciągu dwóch lat , (Jeśli go śledzisz!), Przejdź do mojej strony internetowej Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Fat Loss na www.burnthefat.com

* Ten artykuł jest wyjątkowy dla Ironmagazine.com, reprodukcja w dowolnym rodzaju typu bez uprzedniej zgody jest surowo zabroniona.

Otrzymaj bezpłatną książkę, odkryj dokładnie, jak pozbyć się upartego tłuszczu, a także turbo, ładuj swój metabolizm, odwiedzając: www.burnthefat.com

Aby uzyskać całkowitą masę mięśni Toma Venuto, system spalania tłuszczu kliknij tutaj!

_______________________________________________________ Tom napisał 140 artykułów, a także w magazynie Ironman, naturalnym kulturystyce, rozwoju mięśni, mięśni, ćwiczeniach dla faceta, a także ćwiczeń mężczyzn. Tom jest profesjonalistą od utraty tłuszczu dla global-fitness.com, a także redaktorem ds. Żywienia Femalemuscle.com, a także jego artykuły są rutynowo prezentowane na wielu innych stronach internetowych.

Nie śmiałam mnie?

Witam! Jak leci? Zacząłem dzień od biegu tempa. Uf! Zaczynam lubić uczucie naprawdę pchania. To dobry ból i potem czuję się tak szczęśliwy. #Runnerd

Moje tempo mil to 8:20, 8:17, 8:19, 8:09 i 8:10. Myślę, że to pokazuje, że nie jestem biegaczem, ponieważ tak długo zajmuje mi rozgrzanie się do dobrego tempa!
Moje najnowsze filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie przemyślenia i zalecenia dotyczące książek audio. Historia, narrator, recenzja i wiele więcej w serii A Good Listen.

Więcej filmów

0 sekund 9 minut, Watford FC Koszulka 42 sekundy

Następnie
Maska twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz
07:15

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

To jest część historii, w której chciałbym mieć kumple, więc mogłem być: „Odważ mnie ugryźć to jabłko?”

Losowo znalazłem to pozornie nietknięte jabłko na murawie podczas mojego biegu. Ha! Tak losowy.

Widziałem też tę śpiącą wiewiórkę. Jestem pewien, że spał, a może tak szybko przebiegłam, że zemdlał z szoku?!

Porozmawiajmy o jedzeniu i tych zabawnych rzeczach…

My mieszkanie jest tajska restauracja, która wykonuje „Pad Thai Tuesday” i to tylko 5,00 $! Wiesz, że wszystko się skończyło! Naprawdę chcę jechać do Tajlandii i zjeść drogę przez kraj. Słyszałem, że plaże też są niesamowite, ale tak AZ Alkmaar Koszulka naprawdę wybrałbym jedzenie w 100%. Czy ktoś chce do mnie dołączyć?

Deser był Snickers PB, ponieważ obiecuję instruktorowi fitness na siłowni, powiedziała wczoraj, że zjadła jeden w ten weekend i dlatego musieliśmy zrobić 100 przysiadów. Pomysł wpadł mi w głowę i musiałem go mieć.

Odkąd zjadłem Pad Thai zeszłej nocy, pomyślałem, że łosoś, Bologna FC 1909 Koszulka który zrobiłem innej nocy, był trochę stary, więc dziś dałem go Vegas. Po prostu zapisuję to, że w niektórych przypadkach jestem dobry dla mojego kota, mimo że wiele czasu, które mam na Instagramie, trzymając go do góry nogami lub tańczą z nim jak bardzo niestabilna kota.

Pytanie: Czy odważyłbyś się gryzić jabłko?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

MARATON Trening Day 6

MARATON Trening Day 6

Dzień szkolenia maratonu 6. Uruchamianie codziennych aktualizacji bloga i dziennik wideo. Jak bieganie jest najlepiej teraz i dzisiejszy bieg wo

Plan szkoleniowy maratonu OC i kod rabatowy wyścigowy

Plan szkoleniowy maratonu OC i kod rabatowy wyścigowy

Maraton i półmaraton Plan treningowy pośredni, aby uzyskać szybciej lub PR. Dla biegaczy z celem czasu. Siła Traini

terminy rejestracji wyścigu głównego maratonu

terminy rejestracji wyścigu głównego maratonu

Lista najważniejszych maratonów w USA i daty rejestracji dla każdego wyścigu. Terminy i wymagania dotyczące prowadzenia NYC Mara

MARATON Trening Day 2

MARATON Trening Day 2

Prowadzenie dnia treningu maratonu 2. Aktualizacja dziennika fitness i to, co jem podczas treningu na maraton. REST Day Runn

Co zjadłem dzisiaj dziennik o żywności – Marathon Training Tydzień 4

Co zjadłem dzisiaj dziennik o żywności – Marathon Training Tydzień 4

Co jem w ciągu jednego dnia. Tydzień treningowy na blogu na blogu. 4. Śniadanie, lunch, obiad i przekąski oraz notatkiTrening dla gospodarza serii wideo Boston Marathon Hello!

Trening dla gospodarza serii wideo Boston Marathon Hello!

Witam! Prowadzę serię wideo „10, 000 mil do Bostonu” z Hyland’s Powered! Śledzimy zespół Heale

⚡ Shareaholic

.

Montgomery McCracken wprowadza biuletyn ustawodawstwa medycyny sportowej

Montgomery McCracken z przyjemnością ujawnia, że ​​firma współpracuje z Hackney Publications w celu wprowadzenia medycyny sportowej, a także całkowitego źródła wiadomości, podsumowania sytuacji, artykułów, a także metod, a także metod, a także metodami, a także metodami, a także metodami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami, artykułami i Jeśli chodzi o medycynę sportową, a także prawo, niezależnie od tego, czy rozwijają się na poziomie profesjonalnym, kolegialnym, licealnym, a także amatorskim. Członkowie praktyki kontuzji sportowej Montgomery McCracken, w tym partnera Stevena Pachmana, a także współpracownicy Dylana Henry’ego, a także Kim Sachs, będą służyć jako redaktorzy. Medycyna sportowa i przepisy są dostarczane bezpłatnie dla członków branży sportowej.

Metoda kontuzji sportowej Montgomery McCracken broni, a także doradza uczelnie, uniwersytety, a także szkoły średnie, eksperci medyczni (lekarze, trenerzy sportowi, a także pielęgniarki), trenerowie, a także organizacje na krajowej podstawie, biorąc pod uwagę, że 2005 w traumatycznym Przypadki uszkodzenia mózgu (TBI), ze szczególnym uwzględnieniem wstrząsu mózgu, zespołu drugiego efektu, a także przewlekłej traumatycznej encefalopatii (CTE).

Pachman jest partnerem w dziale sądowym Montgomery McCracken. Jego metoda koncentruje się na Bayern Munich Koszulka obronie przypadków TBI, a także reprezentując jednostki, a także systemy instytucjonalne w katastrofalnych sprawach sportowych wynikających z rzekomych przedwczesnych decyzji zwrotnych, a także innych teorii zaniedbania w kontekście sportu. Jego reprezentacje obejmują szereg głośnych, nagłośnionych w kraju wstrząsu mózgu, a także inne sytuacje TBI przeciwko uczelniom członkowskim NCAA, a także uniwersytety, szkoły średnie, a Urawa Red Diamonds Koszulka także personel instytucjonalny, w tym trenerzy sportowi, trenerzy, lekarze, a także pielęgniarki praktycy. Sytuacje te obejmują katastroficznie piłkarzy, a także innych sportowców, którzy rzekomo podtrzymali wcześniejsze wstrząsy mózgu, a także syndrom drugiego efektu, oprócz graczy, u których zdiagnozowano CTE przestrzegające zwłok mózgu. Pachman również regularnie doradza urzędnikom instytucji, a także adwokatom, menedżerom niebezpieczeństw, działach sportowych, a także ich pracowników, a także ekspertów ds. Opieki zdrowotnej i zdrowia w zakresie problemów z odpowiedzialnością instytucjonalną dotyczącą wstrząsów sportowych, zespołu drugiego efektu, a także inne obrażenia związane z sportem.

Pachman jest regularnym mówcą w sprawach prawnych dotyczących odpowiedniej administracji wstrząsów związanych z sportem, a także innych obrażeń związanych z sportem, a także autorstwa szeregu artykułów na temat dokładnie, jak zmniejszyć niebezpieczeństwo odpowiedzialności prawnej dla sportu- Powiązane obrażenia, a także ochroną przed procesami wynikającymi z katastrofalnych wydarzeń związanych z sportem. Pachman jest regularnie cytowany przez National Media, w tym ESPN, New York Times, Washington Post, a także CBS Sports, a także wykładał gościnę na uczelniach, a także szkołach prawnych, w tym University of Michigan, The University of Michigan, The University of Michigan, University of Oklahoma, University of North Carolina w Chapel Hill, University of Maryland, Villanova University, a także Virginia Tech. Ponadto zapewnił przed NCAA, ogromną 10, ogromną 12, Ivy League, National Athletic Trainers ‘Association, College Athletic Trainers’ Society, a także American Academy of Neurology.

Henry jest partnerem w dziale sądowym Montgomery McCracken. Koncentruje swoją metodę na sporach przemysłowych. Dylan doradza osobom, systemom instytucjonalnym, a także organizacjom w katastrofalnych sprawach sportowych, odpowiedniego podawania wstrząsów związanych z sportem, a także innych obrażeń związanych z sportem, a także sprawami TBI. Często zapewnia, a także autor artykułów na temat tych problemów prawnych, a także dokładnie tego, jak te osoby, a także instytucje mogą zmniejszyć niebezpieczeństwo odpowiedzialności prawnej w przypadku obrażeń związanych z sportem, a także ochronić przed procesami wynikającymi z wydarzeń związanych z sportem.

Sachs jest partnerem w dziale sądowym Montgomery McCracken, a także niedawno dołączył do praktyki obrażeń sportowych firmy.

O Montgomery McCracken

Montgomery McCracken to pełnometrażowa firma przepisowa z biurami w Pensylwanii, Nowym Jorku, New Jersey i Delaware. Firma reprezentuje wiodące firmy, międzynarodowe korporacje, organizacje non -profit, a także osoby na wielu różnych rynkach w złożonych sprawach sądowych, znacznych transakcjach biznesowych, a także trudnych sporach. Aby uzyskać więcej Chelsea FC Koszulka informacji o Montgomery McCracken lub jego obszarach metody, zobacz nas w Internecie na stronie www.mmwr.com lub na Twitterze na @mmwr_law.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

BC legalizuje amatorskie MMA i inne sporty bitewne spoza IOC

Rząd BC właśnie wydał rozkaz w Radzie 2013-342, który rozszerza uprawnienia komisarza sportowego BC o regulację wszystkich wydarzeń MMA amatorskich, kickboxing, pankration i Muay Thai. Oprócz uprawnień BCAC do regulowania Pro Boxing i MMA, najwyraźniej teraz regulują „każdy amatorski boks, który występuje podczas profesjonalnego boksu lub wydarzenia MMA”

Oprócz tego amatorskie sporty bitewne w programie MKOl wraz z karate, Kung Fu, Wushu, Grappling i Jiu Jitsu nie będą wymagać wytycznych rządowych i zostały zwolnione przez rząd BC z przepisów dotyczących „nagrody” kodeksu karnego.

BC Athletic Commission opublikowała następującą aktualizację:

Komisarz sportowy Kolumbii Brytyjskiej jest odpowiedzialny za nadzorowanie konkursów amatorskich MMA, Kickboxing, Muay Thai i Pankration.

Należy pamiętać, że w tej chwili nie ma żadnych opłat związanych z organizowaniem, uczestnictwem lub udziałem amatorskiego MMA, Kickboxing, Muay Thai lub Pankration w BC.

Komisarz sportowy opublikował informacje dla osób, które FC Porto Koszulka chcą uczestniczyć w wydarzeniach amatorskich, które można znaleźć na następujących linkach:

Informacje dla kandydatów do sportu bitewnego

Informacje dla promotorów

Informacje dla trenerów

Informacje dla urzędników

Oto tekst komunikatu prasowego rządu BC:

Victoria – B.C. Rząd wprowadził nowe przepisy, które dają jasność i zaufanie rynkowi sportowi bitewnemu, aby umożliwić imprezy amatorskie na przyszłość, ujawniono dziś minister społeczności, sportu i rozwoju kulturowego.

Wymagane było regulacja amatorskich wydarzeń bitewnych ze względu na ostatnie zmiany w kodeksie karnym Kanady, które miały szereg skutków:

Wymaga, aby prowincje przypisywali amatorskie wydarzenia w sporcie bitewnym jako potrzebne lub nie wymagające regulacji. B.C. Atletico Madrid Koszulka Rząd będzie teraz regulować mieszane sztuki walki, kickboxing, pankration i wydarzenia Muay Thai. Te wydarzenia sportowe będą teraz wymagały autoryzacji z B.C. Komisarz sportowy (BCAC).

Pozwala rządom prowincji zwolnić amatorskie sporty bitewne z wytycznych, jeśli znajdują się na międzynarodowych listach komitetów olimpijskich lub paraolimpijskich. B.C. Rząd zwalnia te sporty (boks, zapasy, Tae Kwon Do i Judo).

Pozwala rządom prowincji zwolnić sporty bitewne nie-olympijskie i nieparalympijskie z nadzoru. B.C. Rząd nie będzie wymagał wytycznych dotyczących wydarzenia dla Tottenham Hotspur Koszulka sportu Wushu, Karate, Kung Fu, Grappling i Jiu Jitsu.

Podczas gdy procesy sankcjonujące są nadal rozwijane, BCAC oczekuje, że zmiany amatorskie nie będą miały negatywnego wpływu zmiany w kodeksie karnym.

Cytat:

Coralee Oakes, minister rozwoju społeczności, sportu i kultury –

„Sądząc po objętości korespondencji, którą otrzymaliśmy od sektora, wiem, jak namiętne organizacje są promującym amatorskie sport bitew. Chcę im podziękować za ich cierpliwość, podczas gdy rząd poświęcił czas potrzebny na podjęcie idealnej decyzji w sprawie przepisów. ”

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Poseł Victoria Murray Rankin ostrzega rząd BC o regulacji amatorskiego boksu i zapaśniczego 17 lipca 2013 r. „Prawo amatorskie MMA”
Amateur MMA / Battle Sports w BC kierował się do mieszanej torby regulacji? 2 lipca 2013 r. „Amateur MMA Law”
BC Commission potwierdza amatorskie boks, Taekwondo, Wrestling i Judo obecnie Legal 27, 2013in „Amateur MMA Law”

Szalony czwartek

Po gorączkowym dniu pracy musiałem wyjść na zewnątrz. Odszedłem z komputera, założyłem buty, a także miałem wyjść za drzwi, gdy Ben wrócił do domu. Postanowił dołączyć do mnie, a także wyjechaliśmy, aby wybrać się na miły, odstresujący spacer, a także rozmawiać

Ale w metodzie widzieliśmy dwóch nastoletnich chłopców na ścieżce rowerowej. Jeden opierał się o nogi drugiego. Wyglądał na zranionego, więc podeszliśmy do nich, aby zaoferować pomoc. Młodzieniec stojący powiedział nam, że wszystko w porządku, nie wymagał pomocy, już zadzwonił do kogoś tak dobrze, jak w drodze…
Moje najnowsze filmy

Golden Retriever nie weźmie pigułek!

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Następnie
Maska twarzy do biegania lub wyjścia na zewnątrz
07:15

Relacja na żywo
00:00
08:21
02:19

Wahaliśmy się, jednak postanowiliśmy iść do domu. Zanim skręciliśmy za rogiem, zerknęliśmy się, a teraz młodzieniec, który siedział, leżał teraz na CF Monterrey Koszulka ścieżce. Odwróciliśmy się.

Pomyślałem, że zranił go deskorolką nóg czy coś tak, jak nie mógł chodzić. Niezwykle Ben powinien mu pomóc na trawie…

Ale kiedy się poprawiliśmy, zdaliśmy sobie sprawę, że jest nieprzytomny. Oddychał, jednak nie reagował na swojego kumpla ani nas (podziękowałem Bogu, że w tym momencie rozumiem CPR). Kumpel stwierdził, że ma kogoś w tej metodzie, aby zabrać go do domu. Nie chciał, abyśmy zadzwonił pod numer 911, ponieważ był młodzieniec
„Właśnie pijany”. Miał ogromny rana na czole po upadku, a także wierzyłem, że jest gorzej niż po prostu pijanie.

Krótko mówiąc… jeszcze jeden wspaniały Samarytanin zatrzymał się, aby pomóc. Zadzwonił pod numer 911, podczas gdy Ben cały czas trzymał nieświadomego dzieciaka (jego kumpel wariował). Kiedy nadeszła karetka, odkryliśmy, że oboje mieli 14 lat. Gdyby to było moje rodzeństwo, chciałbym, żeby ktoś od razu zadzwonił pod numer 911! Przykro mi, że nie zadzwoniliśmy od razu, jednak na początku nie rozpoznaliśmy, że to tak poważne.

Kilka innych osób zwolniło lub zatrzymało się, aby zaoferować pomoc, jednak wiele z nich po prostu przeszło nas bez słowa! Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi, moje rodzeństwo lub moje dziecko. Nie zakładaj, że ktoś już zadzwonił pod 911. Podejmij wysiłek, jeśli jest to wolne od ryzyka.

Po tym spacerze „odstresowania” rzuciłem House do modyfikacji, a także dotrzeć do centrum fitness, aby przeszkolić jednego klienta.

W domu metody zatrzymałem się, aby zdobyć komponenty dla szkockich prętów Masle Girl. Dziś wieczorem koja z jedzeniem. Jestem świadomy. Brak dużych. Jakaś prawdziwa szkocka może zrobić mi teraz świetnie, że wierzę w to…

Pytanie: Czy jesteś świetny w takich przerażających okolicznościach? Co byś zrobił?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Ben dostał koronawirusa

Ben dostał koronawirusa

Życie z kimś, kto dostał Covid19 – co się stało? Moje wyniki testu Covid19. uczciwe uczucia, ACF Fiorentina Koszulka że ​​muszę

Co za stopa! Zraniłem stopę, a także internaty nie są magią

Co za stopa! Zraniłem stopę, a także internaty nie są magią

Uszkodzenie stopy. Próbuję dowiedzieć się, dlaczego rani moja stopa – większość wyników przeglądania nie jest zgodna

5 najlepszych biegów, a także aktualizacje życia, a także 5 -dniowe szybsze wyzwanie

5 najlepszych biegów, a także aktualizacje życia, a także 5 -dniowe szybsze wyzwanie

Witam! Tęskniłem za tobą! Zauważyłeś, że mnie nie było? Nie?? Mógłbym zostać porwany !! ktoś powinien był zadzwonić do PUstaw na Dzień 16 mil – udaj się do odrzutu palca

Ustaw na Dzień 16 mil – udaj się do odrzutu palca

Trudność w ciągu dnia 16. Ustaw na milach trudności w listopadzie 2021 r. Sprawdź ciało biegacza i

Aktualizacja leczenia chirurgicznego Golden Retriever

Aktualizacja leczenia chirurgicznego Golden Retriever

Diego (mój Golden Retriever) miał leczenie chirurgiczne, aby wyeliminować masę. Oto aktualizacja procedury, a także status SS Lazio Koszulka zdrowia i dobrego samopoczucia

Nowa obsesja na punkcie sosu gorącego sosu

Nowa obsesja na punkcie sosu gorącego sosu

Nowy gorący sos, który musisz spróbować. Idealny czosnkowy Średni ciepły sos fantastyczny na czymkolwiek – sałatki, kanapki, burritos, taco

⚡ Shareaholic

.

Kiedy wszystko pójdzie nie tak, po prostu zatańcz do

Witam! Zgłaszam się z 26,2 mil na mój stos podczas dzisiejszego zameldowania mil. Oto moje wyniki i podsumowanie maratonu Maratonu Revel. Spoiler: 12 rzeczy poszło nie tak z tym wyścigiem. Nie spodziewałem się, że będzie to wspaniale, ponieważ byłem po prostu, więc chuda biegacz mógł zabrać linię CARBOOL. Na serio.

Tak bardzo jasno i wcześnie udaliśmy się do Azusa, aby złapać autobus na początku. Pierwszy porażka dnia poszliśmy do niewłaściwej lokalizacji i właśnie dotarliśmy do ostatniego autobusu do linii startowej. Najwyraźniej 701 West i 701 Wschód to różne miejsca, o czym pomyślał?
Moje najnowsze filmy

Recenzja książki amerykańskiej
Recenzja książki amerykańskiej

Więcej filmów

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Następnie
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
12:07

Na szczęście dotarliśmy i dotarliśmy do Start No Problemo. Ale awaria nr 2 polegała na tym, że kiedy poszliśmy, aby odebrać nasze śliniaki, facet odpowiedzialny powiedział, że jest na dole wzgórza. Ponieważ wiedział, że oboje zarejestrowaliśmy się i od samego początku mieliśmy 26 mil, powiedział, że możemy po prostu powiedzieć komuś na zakończeniu i spędzić broń, ale nie mielibyśmy czasu.

Dziwna rzecz z SR i ja była rzadka biegacz na duże odległości, niż nie jest bardzo szalona z powodu naszych czasów i konkurencji. Myślę, że dlatego tak się dobrze dogadujemy. Cóż, to i trzymam się jej jak guma na bucie, ponieważ jest moim jedynym frenem.

Oboje zapłaciliśmy dodatkowe 20 USD za odbiór pakietów wyścigowych i wszystko, więc w większości byliśmy smutni, że nie mogliśmy wykorzystać tych pieniędzy na zakup jedzenia.

Przygotuj się Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka do biegania !!!

Na początku chuda biegacz, z jakimś facetem, który ma na sobie suknię szpitalną jako dniem wyścigu wyrzucając sprzęt.

Pam przemieścił grupę 3:40 i całkowicie ją wstrząsnęła !!! super dumny z niej.

Maraton Revel Canyon ma wspaniały szybki kurs. Zaczyna się na szczycie góry i biegniesz prosto na 13 mil. Potem jest kilka wzgórz. Prawdopodobnie są małe, ale wypełniają się ogromne po tak dużej ilości.

To jest wspaniałe. Przepiękny. Uwielbiałem przyrodę, góry i świeże powietrze. Uwielbiałem aspekt zjazdowy kursu, ale zaczął zabijać moje quady. Moje nogi były już ogólnie zmęczone, gdy ostatnio zmieniłem treningi, więc dodając powtarzalny zjazd i naprawdę to czułem.

Maraton łazienki – było mnóstwo stacji pomocy i Porta Potties. Próbowałem to trzymać, ale musiałem iść do toalety około mili 18. Potem musiałem iść ponownie?! Miałem trochę problemu z żołądkiem, który nigdy wcześniej się nie zdarzył. Zamierzam zapisać to, co ostatnio jem, aby to zbadać.

I ostatni Racing Club de Avellaneda Koszulka porażka Ameryki… Niedawno zgubiłem iPoda (czytaj: prawdopodobnie jest pod stosem poczty na moim biurku) i słuchałem Pandory podczas biegania. Ponieważ byliśmy w naturze tej rasy, nie było odbioru = nie pandora. Nie miałem muzyki do 23 mili. Bez muzyki przebiegłem 23 mil. Bah. Całkowicie moja wina.

SR i ja prowadziliśmy większość pierwszych 12 mil razem. Pomimo wszystkich niepowodzeń dobrze się bawiliśmy, dopóki nie spaliłem się i nie zwolniłem. Sprawdź mój Instagram, aby zobaczyć 9 -sekundowe wideo zabawy.

Dość mocno uderzyłem w ścianę około 18 mili i po prostu starałem się trzymać za drogie życie. Sandy z małżonka Bostonu Brunette dostała mi dobre zdjęcia na drzwiach śmierci. Na szczęście nie zapukałem.

Maraton Revel City wykonany w 3:54:16

To był trudny wyścig, ale jestem z siebie dumny z tego, że przepycham się. Ale od razu po wyścigu moje cielęta czuły się bardzo mocno i wiem, że jutro będę obolały. Tak naprawdę boję się, jak bardzo będę… życzę powodzenia.

Stos na milach…

Teraz twoja kolej na rozmowę… jaki jest twój stos w bramce Milesa w drugim tygodniu? Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Zostaw z tym komentarz!

Mój: niedziela to dzień odpoczynku, ale rozciągnę się i chodzę. Spaceruj 3 mile dziennie na wszelkie zaplanowane treningi.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

DzielićIdź dalej:

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie i przegląd wyścigu na półmaraton. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Recenzja i wskazówki dla

Plan szkoleniowy maratonu OC i kod rabatowy wyścigowy

Plan szkoleniowy maratonu OC i kod rabatowy wyścigowy

Maraton i półmaraton Plan treningowy pośredni, aby uzyskać szybciej lub PR. Dla biegaczy z celem czasu. Siła Traini

Revel Marathon-Big Bear Race i podsumowanie

Revel Marathon-Big Bear Race i podsumowanie

Revel Run Race Series Marathon Big Bear Race i listę 10 najlepszych. Najlepsze mile Revel Big Bear i bieganie z moim

Surf City Half Marathon Wyniki i podsumowanie

Surf City Half Marathon Wyniki i podsumowanie

Surf City Marathon i półmaraton wyniki i podsumowanie. Zdjęcia i zabawa z Half Marathon Run w Huntington Beach

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Uruchom Disney World Marathon Weekend 2022. Disney 10K Race Review i podsumowanie. 10 najlepszych zdjęć i chwil z biegu

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

America’s Finest City (San Diego) wyniki i podsumowanie wyścigu półmaratonu. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

⚡ Shareaholic

.

NIL Technology Service Company będzie sponsorem prezentacji na spotkanie Stowarzyszeniu Lead1

Spry, jedyną firmą w branży sportowej kolegialnej z kompletnym i gotowym na rynku rozwiązanie technologiczne, obraz i podobieństwo (NIL), będzie to rozwiązanie technologiczne Prezentując sponsor na półrocznym spotkaniu Stowarzyszenia Lead1 14 kwietnia.

Lead1 reprezentuje dyrektorów sportowych 130-osobowych szkół podziału piłkarskiego Bowl i jest wpływowym zasobem dla jego członków, gdy dotyczy najlepszych praktyk w nawigacji w wyzwaniach i możliwościach związanych z ruchem zerowym.

„To była łatwa decyzja dla Spry” – powiedział Lyle Adams, CEO i założyciel Spry. „Lead1 jest na czele, gdy dotyczy tego, w jaki sposób wydziały sportowe uczelni i uniwersytetu dotyczą ruchu zerowego. Współpraca z Tomem i Lead1 Real Madrid Koszulka to zaszczyt. ”

Spry, założona w 2020 r., Uważa, SSC Napoli Koszulka że technologia powinna być centralnym punktem każdego zerowego rozwiązania, koncepcji, którą przyjęły różne uczelnie i uniwersyteckie wydziały sportowe. Wake Forest i Oral Roberts University to tylko dwie szkoły, które rozmieściły platformę Spry zeszłej jesieni.

„Stając się sponsorem prezentującym półroczne spotkanie Lead1, możemy współpracować z West Ham United Koszulka działami sportowymi, dyrektorami sportowymi i starszymi administratorami w celu stworzenia usługi, która dotyczy i rozwiązuje wiele trudnych problemów zerowych”-dodał Adams. „Daje nam to również możliwość wspierania wybitnej organizacji dla dyrektorów sportowych Division I College i University”.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Ekskluzywne umowy, a także długość zawodu konkurentów UFC

Bloyelbow oferowały ochronę anty -liczby UFC na kombinezonie, który nie Nagoya Grampus Koszulka ma. W swoim darze ekonomicznym w zakresie ochrony ciągłej, Paulowi, który Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jest doświadczany jako profesjonalista w anty -lice na temat procesów, wyróżniał deklaracje, a także zaoferował wyraźny podział.

Jeden punkt prezentowy Borussia Monchengladbach Koszulka był trudność bojowników w zapotrzebowanie wyłącznie na wyłączność UFC w ich umowach. Wyjaśnił, że umowy zazwyczaj wymagają przekroczenia 8 lat, zanim sądy myślą o nich, aby były długoterminowe, a także z tego powodu problematyczne. Uważa, że ​​umowy UFC, które mogą być typowe około trzech lat, mogą nie być zadowolone z krytyki sądowej. Zauważa w następujący sposób:

Technika bojowników została właśnie wyjaśniona. Jeśli należy dokonać wiarygodnej nieporozumienia gospodarczego co do wzrostu kosztów rywali ze specjalnymi umowami, powinny być długoterminowe. Jest to absolutnie niezbędny element historii. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​specjalne umowy w różnych trzech latach lub mniej są zwykle postrzegane jako krótkoterminowe. 4-8 lat jest dyskusyjne, a także 8-10 lat lub znacznie więcej, zwykle widzi się tak długoterminowe. Dzieje się tak, ponieważ umowy nie wygasają jednocześnie. Zazwyczaj są rozłożone.

Kiedy zajmowałem się sytuacją, w której biznes wykluczył 100 procent ważnego zasobu od swoich konkurentów z specjalnymi umowami. Ten wskaźnik wykluczenia jest szalony, jednak ważnym elementem była długość umów. Średnio około pięciu lat, które sugerowały, że około 20 procent wygasłoby, a także skończyło się oferowane na całkowitą bezpłatną i otwartą konkurencję każdego roku. Oskarżony wygrał sytuację częściowo, ponieważ umowy nie były wystarczające, aby stawić się rywali na zrównoważoną wadę konkurencyjną.

W dalszej części wykorzystam umowę Eddiego Alvareza jako linię bazową. Termin umowy Alvareza był wcześniej 40 miesięcy lub 8 pojedynków. Tak więc najgorsza sytuacja ma długość 3 lat 4 miesięcy, o ile jest dość aktywny. To sprawia, że ​​powód jest w prawdziwym wiązaniu, ponieważ będą mieli piekielny czas pokazujący, że 3 lata 4 miesiące jest długoterminowe. Skarga ujawnia, że ​​prawdopodobnie to rozumieją, a także ich techniką będzie lekceważenie terminu umownego („niezależnie od okresu umowy”), a także skupienie się na klauzulach rozszerzenia („w ten sposób skutecznie przedłuża przepisy dotyczące wyłączności na czas) .

Nie zabieram niczego od kompetencji prezentu, a także perspektywy, jednak kontekst jest zawsze ważny. Podczas gdy trzy lata mogą nie być na rynku pracy, w dziedzinie „elitarnego eksperta MMA”, trzy lata może być całe życie.

Jeśli sąd odkryje, że typowa długość umowy UFC odzwierciedla typowy czas eksperta sportowca w lidze elitarnej, specjalnym okresie będzie bardzo bardziej problematyczne myślenie o sedno zarzutów powoda, że ​​UFC unika bojowników z powodu sensownego dostępu do prawdziwie całkowicie bezpłatnej firmy podczas krótkiej kariery. Jeśli przestrzegasz tego garnituru, możesz oczekiwać, że ten temat zostanie ostro badany.

Dotarłem do wielu osób w celu uzyskania statystyk dotyczących typowej kadencji konkurenta w UFC w erze Zuffa. Nie mam jednak odpowiedzi, jeśli zostanie mi zaoferowany, zaktualizuję ten krótki artykuł, aby pomóc w dodaniu kontekstu do problemu wyłączności konkurencji w ramach tej anty -liczby na temat pozwu.

___________

Aktualizacja 30 grudnia 2014 r. – Paul Gift był wystarczający, aby odpowiedzieć na ten krótki artykuł, a także zaoferować żądane statystyki. Motywuję każdego, kto przestrzega tej historii, aby sprawdzić krótki artykuł Paula wraz z komentarzami, które są zgodne z (w tym komentarze Johna Nasha, powołując się na USA przeciwko Worldwide Boxing Club of New York, który jest prawdopodobnie jednym z szablonów roszczenia powodów).

W każdym rodzaju wydarzeniu, oto statystyki pokazujące „typową długość zawodu wojownika w głównym MMA wynosi około 1 i pół roku lub 3,3 pojedynków”.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Powodowie Drobne argumenty w UFC anty liczba na pozwie 25 września 2018 r.
Czy umowy UFC, jak diament, na zawsze? 28 września 2015 z 2 komentarzami
Podsumowanie, a także analiza anty -liczby UFC na pozwie 16 grudnia 2014 r. Z 22 komentarzami

Więcej na temat niebezpieczeństw związanych z wstrząsem sportowym – które sporty obejmują największą częstość wstrząsu mózgu?

Wszyscy skontaktują Sport Club Internacional Koszulka się ze sportem, obejmują ryzyko wstrząsu mózgu. Jednak, jak wcześniej podkreśliłem, sporty bitewne nie obejmują nieproporcjonalnego ryzyka obrażeń lub wstrząsu mózgu w porównaniu z innymi skontaktowaniem się z sportem.

Dodając do danych naukowych, American Medical Society for Sports Medicine niedawno opublikowało artykuł w British Journal of Sports Medicine, odkrywając „Większość wstrząsu mózgu w zorganizowanych sportach w USA jest podtrzymywana w piłce nożnej, zapaśniczej, dziewcząt” Piłka nożna, sok w chłopcach, a także koszykówka dziewcząt. ”

Możesz odkryć tutaj artykuł, który warto przeglądać, aby pomóc uzyskać świadome poglądy podczas rozwiązania problemu regulacji mieszanych sztuk walki, szczególnie gdy analiza przenosi się na ryzyko obrażeń.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Naukowcy zadzwoń do sportów bitewnych, aby służyć jako „Zero Ground Zero” w zderzeniu DataSept 5 grudnia 2021 Nagoya Grampus Koszulka w „Bezpieczeństwie”
Badanie – trzy wstrząsy mózgu dla młodych ludzi prowadzą do „znacznego” niebezpieczeństwa dla dalszych problemów, czy 10, 2022in „Studia bezpieczeństwa”
Badanie – wstrząs mózgu „zapobieganie” urządzeniom sportowym „bez efektu” 7 czerwca Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 2016 r. „Bezpieczeństwo”

Tylko wskazówka we wtorek – Znany szpinak

Prawie rozmawiałem z mojej próby wykonania szybkości dziś rano, ponieważ miałem wiele wymówek:

Nie wziąłem dnia wolnego od biegu od piątku
Moje najnowsze filmy

Moja urocza druga połowa w Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
Moja urocza druga połowa na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Ocena książki audio w najlepiej sprzedającej się wspomnieniach wydanych w 2017 roku.

Czy to świetny słuch?
Dzielę się szybką oceną książki oferowanej na Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane chorobą psychiczną, a także potwierdza moc miłości.

Marka, a także życie Giulii Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zaczęło się jako bajkowy romans. Wpadli jak osiemnaście lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Jednak kiedy Giulia miała dwadzieścia siedem lat, doświadczyła przerażającej i nieprzewidzianej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była również żywa; Następna była zarówno urojenia, jak i samobójcza, przekonała, że ​​jej lubiane nie są bezpieczne.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego powinienem słuchać następnego?!

Linki do książki, a także inne oceny znajdują się na RuneatrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
Travel Jane Review
08:01

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Czy Tri w ten weekend

Nie jestem w tym świetny

Ale cofnąłem go Athletic Bilbao Koszulka z zorganizowanego biegu, a także 4 800 zamiast mil. Podziękuj wam Jezu. Naprawdę zrobiłem znacznie lepiej niż oczekiwano! wdzięczny, że to poszedłem.

Śniadanie to jajka, a także owies. Super losowy dla mnie, jednak pragnąłem owsa (i aspirowałem do bycia kobiecą budowniczym).

Mówiąc o tri w ten weekend…

Pam wysłał mi e -mail z informacją „Gratulacje z okazji 4. w Twojej grupie wiekowej!”

Co? Nawet nie wiedziałem.

Zbadałem więc wyniki (tak, nie sprawdziłem, dopóki nie wysłała e Everton FC Koszulka -maila, ponieważ Red Hair nie obchodzi). Nie rozumiem, dlaczego nie mają czasu na pływanie, jednak mój 5 km wynosił 25:05. Mam teraz swój 5K PR na pokonanie! Teraz muszę wskazać jeszcze jeden!

Tylko wskazówka we wtorek

Jeśli starasz się być zdrowy, a także nie chcesz umieścić ekologicznych przyjaznych w swoich koktajlach-organiczny szpinak jest metodą. Ale jest to kosztowne, a także biedne.

Używam więc mrożonego szpinaku, a także działa dobrze. Moim zwykłym przepisem jest lód, 1/2 banan, proszek białkowy, mrożony szpinak, a także woda (lub mleko sojowe/migdałowe)

Jest to doskonałe, ponieważ nie wymagam „używania” całego szpinaku, zanim będzie źle. Jak uważam, że ta końcówka sprawia, że ​​jest grubsza. (Nie możesz spróbować szpinaku.)

Masz wskazówkę pokazując grupę?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić