9 metod inspirowania się do ćwiczeń

Matta Weika

Będę szczery, są dni, których po prostu nie chcę ćwiczyć. Cholera, są nawet kilka tygodni, w których jestem tak gorączkowy, że chcę całkowicie uniknąć swoich treningów. Rozumiem jednak, że jeśli umieszczam swoje treningi na backburnerze, że nie tylko będę tego żałować, ale również odkryję, że trudniej jest wrócić do groove. Dlatego w tym artykule odkryjesz pewne metody pewnego pożaru, aby zainspirować się do ćwiczeń.

1. Spójrz na swoje zdjęcia
Wielu z nas nie zapewnia wystarczającej oceny kredytowej za pracę, którą już włożyliśmy w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jest tak wielu ludzi, którzy miały na przykład nadwagę, którzy skorzystali z okazji, aby dokładnie odkryć, jak online zdrowszy styl życia, który stracił wagę, a także po zejściu wagi zaczęli tracić motywację.

Fantastyczną metodą inspirowania się jest spojrzenie na stare zdjęcia. Pamiętaj o osobie na tym zdjęciu? Ten, który nie chciał iść na plażę lub basen, a także zdjąć koszulkę? Pamiętaj, że osoba na tym zdjęciu, która jak tylko wzięła ostatni kęs jedzenia, już patrzył na następny posiłek? Zabiłeś tę osobę lata temu, a także zbudowałeś nowe życie, nową osobę od podstaw. Nie chcesz odrzucić całej tej trudnej pracy, a także zobowiązania, odkąd straciłeś motywację. Użyj tych starych zdjęć, aby zatankować swoje życzenie, aby iść naprzód.

2. Pamiętaj, dlaczego zacząłeś ćwiczyć na pierwszym miejscu
Co sprawiło, że chciałeś zacząć ćwiczyć? Być może był to podobny, który zmarł z powodu ogromnego napaści na serce z powodu złego wyboru życia? Być może, odkąd lekarz powiedział ci, że jesteś na skraju cukrzycy, a także wymaga, aby zacząć lepiej dbać o siebie, a także cieszyć się tym, co jesz? Niezależnie od faktycznego wydarzenia lub momentu, użyj tego, aby się popchnąć. Nie chcesz przeżyć tych chwil. Nie chcesz skończyć jak osoba, która boi się ćwiczyć. Nie chcesz być na skraju dylematu medycznego z powodu złego sposobu wyboru życiowego. Pamiętaj, dlaczego zacząłeś na pierwszym miejscu.

3. Spójrz na swoje cele
Jakie są Twoje cele? Jeśli są to cele, nie dotarłeś jeszcze do nich. Tak więc w istocie twoja podróż się nie skończyła. Nie wykonałeś jeszcze zadania. Nawet wtedy nadal nie chcesz przestać. Mam nadzieję, że jeśli przestrzegasz mojej pracy, wykorzystałeś moje rekomendacje, a także napisałeś swoje cele na papierze, a także zatrzymać je gdzieś, aby na nie patrzysz. Przypomnij sobie, na co tak trudno pracujesz. Czy jest to cel odchudzania, który chcesz osiągnąć przed interesującymi wakacją? Jest to cel ciała, dzięki czemu możesz wstać na scenie podczas zawodów? Niezależnie od celu, przypominaj sobie o tym, co naciskasz tak trudne do osiągnięcia.

4. Zatrudnij osobistego trenera
Jeśli chcesz kopać tyłek, zatrudnij osobistego trenera. Ich zadaniem jest popychanie, a także inspirowanie. Jeśli nie są, cóż, odkryj nowego trenera! Dostępnych jest wielu instruktorów fitness, którzy chcieliby postawić Cię w treningu, a także zobaczyć, jak osiągniesz swoje cele.

Kolejnym kluczowym elementem tego jest to, że płacisz tę osobę. Wielu osobistych instruktorów fitness ma zasadę anulowania, w której jeśli unikniesz treningu z nimi, nadal jesteś naliczany za sesję. Po kilku z nich zauważysz, że twój budżet staje się mniejszy i lżejszy. Jeśli to nie wystarczy, abyś mógł zabrać tył na sprzęt, nie rozumiem, co jest.

5. Modyfikacja swojego treningu
Czasami tracimy motywację, ponieważ jesteśmy po prostu zmęczeni naszymi treningami. Jeśli regularnie robisz dokładnie to samo, co tydzień, co miesiąc, będziesz się nakazać. Modyfikacja treningów co kilka tygodni lub zmodyfikuj je nieco VfL Wolfsburg Koszulka każdy trening.

Może zaczynasz od wykonania zestawów 10 powtórzeń. Twój następny trening możesz go nieco zmienić, naciskając na 12 powtórzeń. Lub zwiększ wagę, a także naciśnij 6-8 powtórzeń. Jeśli już to robiłeś, modyfikuj wariant ćwiczeń. Brighton & Hove Albion FC Koszulka Zamiast wykorzystywać sztangę do prasy piersi, modyfikuj ją tak samo jak hantle lub twórca, jak prasa na piersi z Hammer Stamina. Podstawowa modyfikacja może przynieść niesamowite korzyści, nie tylko w motywacji, ale także twoje wyniki.

6. Nagradzaj siebie
Kto nie lubi traktować się z czymś miłym? szczególnie, gdy powinieneś to mieć! Coś, co osobiście zrobiłem, tak dobrze, jak widziałem wielu moich klientów, to, gdy osiągniesz jeden ze swoich celów, wyjdź, a także dostaniesz coś, co musi zrobić z twoim celem. Na przykład, jeśli masz cel odchudzania, a także go trafisz, wyjdź, a także zdobądź nową parę spodni treningowych lub koszule/topy treningowe. Jeśli weźmiesz zarzutPewnie, robiąc cardio, wyjdź i nagradzaj się nową parą butów (którą nosisz tylko podczas ćwiczeń). Chcesz zrobić to coś, co wzmacnia twoje zachowanie. Wyjście, a także zdobycie Bowtie nie ma nic wspólnego z twoimi celami odchudzania, a także nie byłoby to świetna nagroda.

Nie wymagasz wyjścia, a także zdobyć coś niesamowicie kosztownego (choć możesz, jeśli naprawdę chcesz). Najważniejsze jest tutaj dążenie do celu zakupu, aby uzasadnić nagrodę. Kiedy otrzymasz nagrodę, główną funkcją jest nie tylko przypominanie o tym, jak trudno pracowałeś, ale także utrzymanie cię na dobrej drodze, a także zainspirowania do osiągnięcia następnego celu. Staraj się, aby cele były względnie wzniosłe, nie uczyń ich tak podstawowymi, że w każdy weekend wybierasz się na Sport Club Internacional Koszulka nową parę butów itp.

7. Załóż ubrania treningowe
Czasami, gdy nie masz ochoty ćwiczyć, najlepszą rzeczą do zrobienia jest po prostu założenie ubrania treningowego i butów. Mentalnie przewodniczy mózg do wierzenia, że przygotowujesz się do ćwiczeń. Często to wszystko, co wymaga powiedzenia: „Cóż, jestem ubrany na siłownię, więc mogę też iść”. Choć brzmi to głupio, to naprawdę działa. Zabawne, nawet rozumiem ludzi, którzy śpią w swoich ubraniach treningowych, więc kiedy wstają rano, nawet nie wymagają ubierania Metoda, więc rzadziej unikają treningu później w ciągu dnia.

8. Trening z kumplem lub członkiem gospodarstwa domowego
Fantastyczną metodą inspirowania się do ćwiczeń jest kolejne frajerze, błąd, wskazuję, że Buddy do ćwiczeń. Twoim zadaniem jest zainspirowanie kumpla lub członka gospodarstwa domowego, a także ich zadaniem jest zrobienie tego samego dla Ciebie. Wymagasz, aby móc je pociągnąć do odpowiedzialności, tak jak wymagają one upewnienia się, że się pojawia.

Posiadając „kumpel” do ćwiczeń, masz nie tylko obserwator do ćwiczeń, ale masz własną sekcję wiwatowania siłowni. Twój partner podnoszący może zmusić cię do uchwycenia o wiele więcej powtórzeń, zwiększenie wagi, a także zwiększyć intensywność kardio. Ty i twój partner jesteś o wiele bardziej zespołem wsparcia dla każdego innego, niezależnie od tego, czy twoje cele są całkowicie przeciwne.

9. ton nowej muzyki na swoim gadżecie do słuchania
Nie rozumiem żadnej osoby, która lubi ćwiczyć w ciszy. Ludzie zwykle zatykają się w preferowanych melodiach, albo słuchają jakiegoś audiobooka. Tak czy inaczej, pakowanie świeżego dźwięku na gadżecie jest fantastyczną metodą, aby zainspirować się do zdobycia tyłka na siłowni. Niezależnie od tego, czy to Frank Sinatra czy Eminem, z idealną muzyką możesz całkowicie przekształcić swoje treningi z czegoś nudnego, a także męczącego na coś interesującego i motywującego.

Jedną rzeczą, którą można zanotować… rób, a także wszystkich wokół ciebie, a także bez względu na to, jak głośno lubisz swoją muzykę, noś słuchawki. Może ci się podobać Eminem, jednak inni w centrum fitness mogą nie chcieć go słuchać. mieć uprzejmość, a także szanuj otaczających cię osób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *