6 Metody uczynienia w tym roku Dnia Matki

z całym niekorzystnym szumem wokół dodanego cukru ostatnio pojawiającego się u mamy z ciastem w ten weekend może nie być najmądrzejszym ruchem. Więc jak dokładnie świętować jej dzień bez nieumyślnego rozbicia planu planu diety? Oto sześć podstawowych metod utrzymania wspaniałych rzeczy, a także sprawić, że Dzień Matki będzie jeszcze bardziej wyjątkowy w tym roku.

1. Wbij chodnik – zorganizuj trampki, a także zarejestrujcie was, aby dobrze się bawić/spacerować w Twojej okolicy. (Wyszukaj Eventbrite, aby odkryć jeden w pobliżu, lub zaplanuj własną ścieżkę z MapMyFitness.) Sesja potu z mamą to najlepszy czas na GAB o reszcie gospodarstwa domowego, a także maksymalnie wychodzenie na twoich schodach Fitbit. Ponadto obraz końcowy będzie absolutnie godny ramki. Nie możesz go odkryć? Po prostu planuj razem wybór joggingu! Lub przysięgają, że podczas bezpłatnych regionalnych treningów prowadzonych przez najbardziej wykwalifikowanych instruktorów fitness w Twojej społeczności.

2. Uderz na Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka rynek rolników dla kwiatów-Jasne, mama byłaby o wiele więcej niż zachwycona, aby uzyskać gotowy bukiet ze sklepu spożywczego. Dlaczego jednak nie zabrać jej na rynek rolników, a także pozwolić jej wybrać własne kwiaty? Oprócz tego, że tam jesteś, sprawdź stworzenie, które jest w sezonie. Dostajesz świeże artykuły spożywcze, a także samotnie z mamą – Score!

3. Weź jej taniec – jesteśmy Piłkarski Koszulka gotowi założyć się, że twoja mama ma ruchy – i najprawdopodobniej chciałaby je pokazać gdzieś niż ślub twojego kuzyna. Taniec na linii wiejskiej, taniec kwadratowy (nie pukaj – to mnóstwo zabawy!), Preferowana klasa Zumba… Istnieją dla ciebie świetne miejsca, a także mamusia, aby uruchomić twój rytm.

4. Zrób razem obiad – tak, to wyjątkowy dzień mamy, więc nie powinna kosztować go w kuchni, gotując dla wszystkich innych. Mimo to nie oznacza to, że nie możesz jej poprosić o podzielenie się przepisem dotyczącym drobiu gospodarstwa domowego, którego umierałeś, aby się nauczyć. Połączenie telefoniczne na listę komponentów, a także pojawiają się z umytym, przygotowanym, a także przygotowanym do wyjścia. (Spakuj świetną sałatkę, aby podawać również z posiłkiem.) Następnie ciesz się, a także odkryj od szefa kuchni Master! Wymaganie jakieś przepisy inspo? Sprawdź je!

5. Dwa słowa: rower tandemowy – co może być o wiele bardziej zabawne (hm, zabawniejsze?) Niż rower opracowany dla dwojga? Jazda na roweru pochodnie mnóstwo kalorii, które pomoże mamie odrzucić śniadanie w łóżku. I znowu wierz w doskonałe zdjęcie ops! Jeśli wydaje się, że nie możesz zebrać rytmu pedałowania, zawsze możesz wskoczyć na kilka pojedynczych lat, a także wycieczkę w swoim mieście z nieco większą autonomią.

6. Kopanie zdrową konkurencję – często nieco przyjazna konkurencja jest wszystkim, czego potrzeba, aby naprawdę poprawić więź, a także w tym samym czasie.

Jakie są kilka cudownych metod świętowanych mamy? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, Manchester City Koszulka a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmierzenie nawyków snu, przyjmowanie suplementów lub rozpoczęcie nowej rutyny sprawności fizycznej.

Bardziej pozytywne testy prowadzą NFL do odkładania gry Patriots-Chiefs

, że przechodzi od biednych do gorszego dla NFL. Późnym rankiem liga wydała przestrzeganie oświadczenia:

Gra w New England-Kansas City zorganizowała się o 16:25. ET niedziela zostanie przełożona na poniedziałek lub wtorek po pozytywnych testach Covid-19 w obu drużynach.

W Atletico Madrid Koszulka porozumieniu z zakaźnymi ekspertami z choroby, oba kluby starannie współpracują z NFL, Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także NFLPA, aby zbadać kilka bliskich kontaktów, wykonać dodatkowe testy, a także rozwój ekranu. Wszystkie decyzje będą podejmowane ze Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zdrowiem i dobrobytem, a także bezpieczeństwem graczy, zespołu, a także pracowników Gameday jako naszego głównego rozważenia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Budowanie mięśni bez testosteronu

Jeśli nie masz w ciele testosteronu, nie możesz budować mięśni, powiedzmy podręczniki. Nie tak, powiedzmy naukowcy sportowi z University of Maryland w Stanach Zjednoczonych. Odkryli, że mężczyźni z rakiem prostaty, którzy przyjmują leki, które blokują skutki testosteronu, mogą nadal budować masę i siłę mięśni poprzez trening siłowy.

Badanie

Prawie wszyscy mężczyźni, jeśli żyją wystarczająco długo, rozwijają raka prostaty. Lekarze zwykle zaczynają od leczenia raka prostaty lekami, które powstrzymują testosteron lub inne androgeny od interakcji z receptorem androgenowym. Zazwyczaj łączą antyandrogeny z innymi lekami, które blokują wydzielanie mózgu hormonów regulacyjnych, takich jak LH i FSH. Bez tych hormonów jąder nie wytwarzają testosteronu.

Budowanie mięśni bez testosteronu

Terapia antyandrogenowa hamuje wzrost wielu guzów raka prostaty, ale skutki uboczne obejmują spadek masy mięśniowej, utratę siły, zwiększenie masy ciała i zwiększenie trudności w wykonywaniu codziennych czynności. Naukowcy chcieli sprawdzić, czy trening siłowy może pomóc to zmienić.

Naukowcy przeprowadzili eksperymenty z 17 mężczyznami, z których wszyscy mieli raka prostaty, otrzymywali terapię antyandrogenową, a ze średnim procentem tłuszczu 31,4%mieli nadwagę. Ich średni wiek wynosił 67.

Przez okres 12 tygodni naukowcy każe mężczyźni do trenowania trzy razy w tygodniu za pomocą maszyn oporowych do ćwiczeń głównych grup mięśni. Wykonali jednostronne przedłużenia kolana, naciśnięcie klatki piersiowej, rzędy siedzące, loki siedzące, chrupki brzuszne i prasy nóg.

Po rozgrzaniu mężczyźni wykonali 4-5 powtórzeń, używając ciężaru, z którymi mogli po prostu poradzić sobie z 5 powtórzeniami. Następnie waga została zminimalizowana i bez odpoczynku zrobili kolejne 1-2 Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka powtórzenia przy awarii. Następnie waga została ponownie zminimalizowana i zrobili kolejne 1-2 powtórzenia przy awarii i tak dalej. Dla każdego ćwiczenia mężczyźni wykonali w sumie 15 powtórzeń.

Wyniki

Pomimo faktu, że mężczyźni zasadniczo nie mieli testosteronu w swoich ciałach, nadal udało im się zbudować ponad 1,5 kg masy mięśniowej. Ich procent tłuszczu spadł z 31,4 procent do 30,7 procent.

Ich maksymalna wytrzymałość zwiększyła przedłużenie kolan, prasy klatki piersiowej i prasy nogi.

Pod koniec 12 tygodni treningu siłowego mężczyźni znajdowali codzienne zajęcia łatwiejsze. Mogli wstać i ponownie usiąść na krześle znacznie więcej razy w krótkim czasie [stojaki krzesełkowe], mogli szybciej wspinać się po schodach i poświęcić mniej czasu na pokonanie odległości 400 metrów.

Trening siłowy poprawił ich jakość życia. Wynik mężczyzn dla krótkiego zapasów zmęczeniowych spadł – pokazując, że mieli o wiele więcej energii. Ponadto mężczyźni uważali, że funkcjonują lepiej społecznie, emocjonalnie i fizycznie.

Wniosek

„W przeciwieństwie do często akceptowanej roli testosteronu w przerostu mięśni wywołanym treningiem siłowym i w ramach ograniczeń tego badania przedstawiamy wstępne dowody, że niemal optymalne adaptacje mięśni mogą wystąpić u starszych mężczyzn hipogonadalnych”, napisali naukowcy. „Zaobserwowane zyski masy mięśniowej i siły są związane z lepszą niezależnością funkcjonalną i jakością życia u tych mężczyzn”.

„Lepsze zrozumienie […] Mechanizmy odpowiedzialne za wzrost przerostu mięśni, siły i funkcji fizycznej przy braku testosteronu mogą pomóc w powstrzymaniu ograniczeń mobilności, osłabienia, zmęczenia i złej jakości życia powszechnego u mężczyzn z rakiem prostaty LOSC Lille Koszulka otrzymującym Terapia deprywacji Borussia Dortmund Koszulka androgenu. ”

Trening siłowy wywołuje przerost mięśni i zyski funkcjonalne u osób z rakiem czarnego prostaty pomimo terapii deprywacji androgenów.
Abstrakcyjny

TŁO:

Terapia deprywacji androgenów (ADT) dla raka prostaty (PCA) jest związana ze osłabieniem, zmęczeniem, sarkopenią i zminimalizowaną jakością życia (QOL). Czarni mężczyźni mają większą częstość występowania i śmiertelność ze strony PCA niż kaukascy. Postawiliśmy hipotezę, że pomimo ADT, trening siłowy (ST) zwiększy moc i wielkość mięśni, poprawiając w ten sposób skład ciała, funkcję fizyczną, poziomy zmęczeniowe i QOL u starszych czarnych mężczyzn z PCA.

Metody:

Masa mięśniowa, moc, siła, wytrzymałość, funkcja fizyczna, postrzeganie zmęczenia i QOL mierzono u 17 czarnych mężczyzn z PCA na ADT przed i po 12 tygodniach ST. Różnice wewnątrz grupy zostały wymyślone przy użyciu testów t i modeli regresji.

WYNIKI:

ST znacznie zwiększył całkowitą masę mięśni ciała (2,7%), objętość mięśni uda (6,4%), moc (17%) i siłę (28%). Wystąpił znaczący wzrost wydajności funkcjonalnej (20%), wytrzymałości mięśni (110%) i wyników QOL (7%) i spadku percepcji zmęczenia (38%). Ulepszona funkcja mięśni była związana z wyższą wydajnością funkcjonalną (R (2) = 0,54) i niższą percepcję zmęczeniową (R (2) = 0,37) i oba były związane z ulepszoną QOL (R (2) = 0,45), podczas gdy postrzeganie zmęczeniowe stały się stałe Aby być powiązanym z wytrzymałością mięśni (R (2) = 0,37).

Wnioski:

St EliciPrzerost mięśni TS nawet przy braku testosteronu i jest skuteczny w przeciwdziałaniu niekorzystnym funkcjonalnym konsekwencjom ADT u starszych czarnych mężczyzn z PCA. Te ulepszenia wiąże się z zminimalizowaną percepcją zmęczenia, zwiększoną wydajnością fizyczną i poprawą QOL. Zatem ST może być bezpieczną i dobrze tolerowaną terapią, aby zatrzymać utratę masy mięśniowej, siły i mocy często obserwowanej podczas ADT.

PMID: 23089339 [PubMed – indeksowany dla Medline] PMCID: PMC3593619

Źródło:

Wprowadzona ustawa o zmianie boksu Manitoba

Manitoba złożyła koszty 23, ustawę o poprawkach bokserskiej, która jest przepisami zamierzonymi na bieżąco z obecnym sformułowaniem w Kanady Kodeksie karnym.

Możesz odkryć koszt tutaj – ustawa o poprawkach bokserskich Manitoba

Przepisy mają na celu zmianę ustawy bokserskiej Manitoby, aby osiągnąć następujące czynności:

1. Zmień nazwę prowincjonalnej Barcelona Koszulka rekompensaty sportowej na „Komisję sportową Manitoba”

2. Zmiana nazwy ustawy bokserskiej na „Akt sportowy bojowy”

3. Podstawia słowo „boks” Piłkarski Cup 22-24 Koszulka „sportem bojowym” w trakcie przepisów

4. Zabrania każdej osobie, która ma „mniej niż 18 lat” od rywalizacji w profesjonalnym sporcie bojowym

Koszt ten nie jest wątpliwy, a Cruz Azul Koszulka także musi przejść do przepisów bez problemu.

Co ciekawe, koszty będą nadal umożliwić legalne zawody profesjonalnych kickboxingów, co według przynajmniej jednej innej prowincji nie jest możliwe w obecnym języku kodeksu karnego.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Czy wątpliwe „uderzenia łokciowe w dół” będą legalne na UFC 161? 10 czerwca 2013 r. „Manitoba Combative Sports Commission”
Jakie PED są poza granicami dla UFC 161? 12 czerwca 2013 r. „Doping”
Manitoba mija legalizującą/regulującą amatorską boks, karate, a także Taekwondooctober 8, 2014in „Manitoba Combative Sports Commission”

Strip at Night Expo

Witaj! Po bardzo późnym przebudzeniu telefonu Susan i ja udałem się na Rock N ‘Roll Las Vegas Expo. To są sceny z zabawy…

Moje najbardziej aktualne filmy

MARATON Trening Day 2
MARATON TRINGING DZIENNIK 2. RUNEATREPEAT.com

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 45 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:45

Po drodze chwyciłem mrożoną kawę i miałem kilka próbek proteinowych na wystawie.

Uderzyłem też Sport Club Internacional Koszulka na stoisko do nagrody.

Miałem szczęście spotkać też kilku czytelników! Hej do Jennifer, Melissy i Sarah coś lub innego aka chudego biegacza. Czuję się źle, ponieważ nigdy nie myślę o tym, żeby ktoś zrobił zdjęcie (ponieważ zakładam, że nie chciałbym

Susan prowadzi ze mną jutro wyścig i od dawna nie była na targach wyścigowych, więc nalegała, abyśmy robili dziś wszystkie zabawne/tandetne rzeczy! Jestem zachwycony, ponieważ skończyliśmy dobrze się bawić!

Ale zatrzymaliśmy się tam długo i nie dostaliśmy jedzenia do 16:00 !! kim jestem?!

Zanim wyszliśmy, było ciemno, a teraz wracamy do pokoju.

Procespresja sponsoruje mnie do jutrzejszego uruchomienia RNR Las Vegas! Dziękuję x milion!

Miałem ich obsesję na punkcie ich i teraz chcę tego projektu Argyle. (Mają bardzo niesamowity, tajny nowy projekt, który pojawi się też w tym tygodniu !!!) Jeśli chcesz uzyskać skarpetki kompresyjne, używają kodu FIT40, aby uzyskać 40% zniżki i bezpłatną wysyłkę! To fantastyczna oferta. Więcej informacji na rzecz Pro Compression.com.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Pakowanie do biegu Disney Wine Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Pakowanie do biegu Disney Wine Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Pakowanie do Run Disney Wine Wine i zjeść weekend wyścigu na półmaraton. Co pakuję, aby prowadzić wyścig 13,1 mili

Rock N Roll Las Vegas Rock N Southampton FC Koszulka Roll Los Angeles Marathon Połowa 10K 5K Kod zniżki

Rock N Roll Las Vegas Rock N Roll Los Angeles Marathon Połowa 10K 5K Kod zniżki

Witam!! Mam dla Ciebie dwa nowe kody rabatowe! Oto kod rabatowy dla Rock N Roll Los Angeles Wyścig w październiku i

Rock N Roll San Diego Half Marathon 13 Najważniejsze wydarzenia z wyścigu!

Rock N Roll San Diego Half Marathon 13 Najważniejsze wydarzenia z wyścigu!

Rock N Roll San Diego Half Marathon Wyniki i podsumowanie. Kurs i najważniejsze informacje z wyścigu! Doświadczenie VIP a

Podejkają BTS z RNR San Diego i kod dyskontowy w ostatniej chwili z podcastem Paula Huddle 111

Podejkają BTS z RNR San Diego i kod dyskontowy w ostatniej chwili z podcastem Paula Huddle 111

Rock N Roll San Diego Marathon i półmaraton za kulisami. W ostatniej chwili kod rabatowy dla wyścigów i pytań z

10 najlepszych zdjęć z Boston Marathon Weekend Day 1

10 najlepszych zdjęć z Boston Marathon Weekend Day 1

Podsumowanie weekendowego maratonu w Bostonie. Zabawa z Boston Marathon Expo, jedzenie, mety, bieg i hotel. BAA 5K Race i spotkaj się

Las Vegas Food i Paris Hotel Zdjęcia z półmaratonu weekenduLas Vegas Food i Paris Hotel Manchester United Koszulka Zdjęcia z półmaratonu weekendu

RNR Las Vegas Półmaraton Wskazówki dotyczące podróży. Co jeść zdjęcia hotelowe w Paris Casino oraz najlepsze jedzenie i koktajle. Szybkie tr

⚡ Shareaholic

.

Mój brudny sekret

Za każdym razem, gdy robię coś zawstydzającego, myślę: „Powinienem opublikować to w czwartek spowiedzi i zdjąć z piersi”. Paris Saint-Germain Koszulka Ale zdarza się tak zwykle, że zapominam o większości rzeczy, które robię. Jestem najgorszy. Myślę, że wydaje się wyzwalające, aby przyznać się do czegoś głupiego i iść dalej, wiesz?

W zeszłym tygodniu znalazłem się w bardzo niezręcznej sytuacji w miejscu, które moim zdaniem mogło być kultem. Na serio. Cóż, to historia mojej książki (jeśli kiedykolwiek ją napiszę).
Moje najnowsze filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie przemyślenia i zalecenia dotyczące książek audio. Historia, narrator, recenzja i nie tylko w serialu A Good Listen.

Więcej filmów

0 sekund 9 minut, 42 sekundy

Następnie
Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
14:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

Dzisiaj mówimy o czymś innym, moim brudnym tajemnicy w tym tygodniu…

Dziś rano pobiegłem i zjadłem, a potem uderzyłem w prysznic. Codziennie nie myję włosów. Istnieją surowe zasady wobec tego, prawda? Guru włosów mówią, że nie powinieneś myć codziennie, to nauka, moda czy coś takiego.

Nie używam nawet suchego szamponu. Po prostu jestem: „Tak jest…” i pracuj z tym.

Ale dziś rano postanowiłem umyć włosy, ponieważ zakręciłem je pewnego dnia i w tym momencie było trochę smutne. Przechodziłem ruchy pryszniców i chwyciłem szampon, aby umyć włosy…

Wtedy zdałem sobie sprawę z czegoś dziwnego

Nie, to nie był pająk.

Nie, mój telefon nie dzwonił.

Nie, to nie był morderca przed prysznicem – było gorzej.

Jakieś domysły?

Używałem szamponu dla psów.

Tak, szampon dla psów. Myślę, że kupiłem go, gdy Roxy został ze mną kilka tygodni temu. Skończyło się na tym, że zabrałem ją do pielęgnacji i nie myję jej. Rzuciłem szampon pod umywalką łazienkową i kontynuowałem życie.

Wydaje Bologna FC 1909 Koszulka mi się, że pewnego dnia, kiedy skończyło mi się zwykłym szamponem, złapałem ten, myśląc, że to coś, co w pewnym momencie wybrałem w Marshall. Prawdopodobnie użyłem go raz wcześniej. Cena jest bezpośrednio nad psem z przodu i nie ma na nim nic, co mówi o szamponie dla psów. Wydaje mi się, że kilka dni pod prysznicem zaczęło sprawić, że tag jest przezroczysty, a pies zaczął się wydawać. Zauważyłem go dzisiaj, kiedy poszedłem umyć włosy i od razu zatrzymałem się, by zakwestionować zdrowie psychiczne.

Czy to naprawdę moje życie? Czy naprawdę używam teraz szamponu dla psów? Czy całkowicie straciłem gówno?

TAk. TAk. i tak.

Nic dziwnego, że chcę garbować nogami ludzi… teraz wszystko ma sens.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Zamrażam swoją aktualizację jaj w tygodniu 1

Zamrażam swoją aktualizację jaj w tygodniu 1

Zamrażam jajka. Tydzień 1 procesu zamrozić moje jaja. Nowa recepta na kontrolę urodzeń i aktualizacje na temat tego, jak ja

Pytania i odpowiedzi na biegu jedz powtórki, podcasty i dni powrotu do zdrowia

Pytania i odpowiedzi na biegu jedz powtórki, podcasty i dni powrotu do zdrowia

Jak długo wyzdrowiejesz po półmaratonie? Prowadziłem mój pierwszy pełny maraton i zastanawiam się, jak długo starasz się …

#2020 Challenge na Instagramie @runeatrePeat

#2020 Challenge na Instagramie @runeatrePeat

#2020 Challenge na Instagramie Udostępniając twoje zdjęcia na różnych etapach odczuć podczas pandemii Covid19. Fu

suchy szampon, zdrowie jelit, bieganie w Kanadzie i więcej pytań frOM IG Historie

suchy szampon, zdrowie jelit, bieganie w Kanadzie i więcej pytań z historii IG

Witam! Odpowiadam na pytania z Instagrama na temat biegania, jedzenia, piękna i zdrowia jelit – co za mieszanka tematów

Moja rutyna dnia odpoczynku rano

Moja rutyna dnia odpoczynku rano

Moja poranna rutyna w Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dniu odpoczynku od biegania. Co robię, co jem w dzień odpoczynku i inne BTS bez dnia biegania

Uruchom raport z od 6 do 12 maja

Uruchom raport z od 6 do 12 maja

Witam! Jak wyglądasz i jedzisz w tym tygodniu? Oto mój okrągłe bieganie, jedzenie, zabawne, losowe i aktualizacje z TH

⚡ Shareaholic

.

To wczoraj w stroju kąpielowym Jam

miałem wielkie plany, aby zrobić smażenie tempeh. Ale rozmawiałem z mamą, gdy robiła spaghetti na obiad i nagle miałem największe pragnienie makaronu. (Łatwo mnie wpływa, jeśli chodzi o jedzenie.)

Zrobiłem więc szybkie i brudne, łatwe kremowe danie z makaronu.
Moje najnowsze filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, obiad i przekąski oraz porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
14:26

Spójrz na tę znaczną miskę kremowego makaronu! Ale to sztuczka – pyszne spirale na łóżku zielona fasola i posiekany burger wegetariański (do białka). Ugotowałem filiżankę spirali pełnoziarnistej i dodałem 1 klin śmiechu krowy i garść mozzarelli do kremowego sosu.

Po obiedzie uderzyłem Marshalla Paris Saint-Germain Koszulka na jednoczęściowy kostium kąpielowy. Skończyło się na tym, że kupiłem ten impuls na kasie i zjadłem je w drodze do domu.

Miałem dziś rano pobiec na siłownię, ale jestem naciskany na czas, więc zrobiłem 4 mile na innej pętli niż zwykle, aby ją zmienić.

Moto było jednak wszędzie z moim czytaniem tempa. Nie kopię tego.

Śniadanie obejmowało kolejne znalezisko Marshalla (w zasadzie robię tam wszystkie zakupy) – Cherry Preserves. Podjąłem świadomą decyzję, aby nie kupować kolejnego słoika Jam, kiedy poszedłem do niedzieli TJ, ponieważ przechodzę przez to zbyt szybko.

Potem zdałem sobie sprawę, że kocham Jam i podjąłem świadomą decyzję, że kobieta nie może żyć na chlebie i masła migdałowym! Musimy mieć dżem.

I było dobrze.

Oh! Tak, mam garnitur. W moim rozmiarze były tylko 2 rzeczywiste garnitury „pływaka” i poszedłem z tym.

Na początku nie byłem pewien, czy dziewczyna USA – rozmiar oznaczał, że Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka to „dziewczęta”, a nie rozmiar kobiet? Ale nie sądzę, żeby Tyr sprawia, że ​​dzieci garnitują. W każdym razie ten ish jest nadal dość ciasny, aby być XL. Gafa.

Pytanie: Jaki kolor jest twój ulubiony strój kąpielowy tego lata?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Jak wrócić w kształcie biegu – 136

Jak wrócić w kształcie biegu – 136

Najlepszy 12 -tygodniowy plan uruchomienia dla nowych biegaczy. Jak uzyskać formę. Train na maraton 5K, 10K lub półmaraton. Virtual Race Commu

5 wskazówek na zakup najlepszego dla Ciebie bieżni – podcast 121

5 wskazówek na zakup najlepszego dla Ciebie bieżni – podcast 121

Jak znaleźć najlepszy bieżnia dla swojej domowej siłowni. 5 wskazówek przed zakupem nowej bieżni. Running and Fitness Podcast @RU

Badanie Run Fit Challenge Part 2

Badanie Run Fit Challenge Part 2

Ankieta prowadzenia wyzwań. Plany szkoleniowe dla wyścigów 5k, 10 tys. i półmaratonu w 2021 r. Grupa szkoleniowa online

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy plan biegania dla początkujących, nowych biegaczy i szkolenia dla zabawy. 12 tydzień 5k 10k i półmaraton Virtual Race Trainin

Miles Całkowity i najlepszy luty 2021

Miles Całkowity i najlepszy luty 2021

Ile mil przebiegłeś w tym miesiącu? @RuneAtrePeat Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Instagram Story szablon dla biegaczy. Najlepiej biegać i jeśćMarathon Training Day 1 – Diary wideo?

Marathon Training Day 1 – Diary wideo?

Start Marathon Training Journal. Dzień 1 zamelduj się po moim długim biegu. Uruchamianie i przepis codzienne aktualizacje na następne 90 dni

⚡ Shareaholic

.

To jest moje prawdziwe życie…

Witam! Dokładnie jak minął tydzień? Czuję, że przeleciał! Po moim czasie na Florydzie spędziłem dużo czasu na nadrabianiu pracy. Dzisiaj była świetna równowaga pracy, a także zabawa.

Porozmawiajmy o moim prawdziwym życiu… za kulisami RER/Dziwne sh! T robię na co dzień:
Moje najbardziej aktualne filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie myśli, a także sugestie dotyczące książek audio. Historia, narrator, ocena, a także więcej w serii A Great Listen.

Więcej filmów

0 sekund 9 minut, West Ham United Koszulka 42 sekundy

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

Niepleściowy obszar kuchenny, a także lizanie mojego talerza w czystości…

Wypolerowałem z moich blondów białkowych.

Zrobiłem paznokcie.

Znalazłem pudełko o nowym smaku Bar Quest na moim patio – było tam, odkąd byłem na Florydzie, ale nie widziałem tego?! Ahhhh! Super super podekscytowany. Powiedz podziękowania za to, że ta miętowa czekoladowa akcja proteinowa.

Pieczone nasiona słonecznika miodu. Zrób to.

Zamówiono 5 dni wegańskiej wysyłki posiłków na żywność w Groupon. Kiedy to przyszło, zjadłem wszystkie desery. W jedną noc. Być może za godzinę.

Teraz przygotowuję się do wyjścia. Czy wódka jest wegańska?

Uwaga: Ilekroć próbowałem skomponować „wegańskie” w tym publikacji, naprawdę skomponowałem „Vegas”.

Jestem nominowany do nagrody blogu fizycznego pod motywacją, głosuj na Run Eat Powtórzenie!

Pytanie: Czy koszulka koszulka jest czasem, czy cofając czas w twoim świecie?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe pomysły, które mi pomogły

Dokładnie jak osiągnąłeś rozwód – prawdziwe pomysły, które mi pomogły

Pomysły na dbanie o rozwód lub zerwanie. Dokładnie jak poradzić sobie z utratą połączenia, a także z narzędziami, które wykorzystałem, aby pozostać Connec

E -mail bankructwo, a także preferowane run eat, a także powtórz podcast blog 86

E -mail bankructwo, a także preferowane run eat, Sao Paulo FC Koszulka a także powtórz podcast blog 86

Witam!! Dokładnie jak się masz? Długo nie rozmowa !! Byłem bardzo przytłoczony wieloma zadaniami dla dorosłych, które pozwoliłem

Bieganie weekendowe, a także jeść aktualizacje

Bieganie weekendowe, a także jeść aktualizacje

Witam! Jak leci? Mam szybkie podsumowanie tego weekendu, jedząc i… powtarzanie. Och, jak dobrze, jak ja na koniec wymieniam

Zamrażam swoją aktualizację jaj w tygodniu 1

Zamrażam swoją aktualizację jaj w tygodniu 1

Zamrażam Kashima Antlers Koszulka jajka. Tydzień 1 procesu zamrozić moje jaja. Nowa recepta na zarządzanie porodami, a także aktualizacje dokładnie tego, jak ja

Najlepsza gęsta recenzja tusz do tuszu do rzęs

Najlepsza gęsta recenzja tusz do tuszu do rzęs

Najlepszy tusz do super grubych długich rzęs. wygląda jak fałszywe rzęsy, jednak tusz do rzęs sprawia, że ​​są grubsze, a także dłuższe s

Mój pierwszy kac

Mój pierwszy kac

Tylko ja, a także moje duchowe zwierzę, mówiąc spacer, ponieważ nie mogłem biec w sobotę. tak, musiałem unikać mojej długiej biegu, odkąd ja⚡ Shareaholic

.

Miska pszenii na posiłek treningowy

Miska pszenii na posiłek treningowy (*studium)
Anthony Roberts

Przegląd mleka z 2008 r. (J int Soc Sports Nutr. 2008 października; 5: 15.) zidentyfikował, że jest to skuteczny napój po odporności, który pozytywnie wpływa na metabolizm białka i zwiększa syntezę Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka białek mięśniowych i równowagę białka mięśni netto, a kiedy i kiedy i kiedy netto netto białko mięśniowe, a kiedy i kiedy i kiedy netto białko mięśni netto, a kiedy i kiedy netto białko mięśni netto, a kiedy i kiedy W połączeniu z ćwiczeniami szklanka mleka po treningu może powodować podwyższone zyski z przerostu mięśni. Wcześniejsze badanie (Int J Sport Nutr Eight Metab. 2006 lutego; 16 (1): 78-91) wykazało, że szklanka mleka czekoladowego poprawiła całkowitą pracę i czas wyczerpania między powtarzającymi się ćwiczeniami niż napoje wymiany węglowodanów/elektrolitu.

Wygląda na to, że możemy mieć to mleko wraz z miską płatków (przynajmniej według badania finansowanego przez pszenizmy):
Zbasowe i beztłuszczowe mleko wspierają odzyskiwanie mięśni po wysiłku.

Kammer L, Ding Z, Wang B, Hara D, Liao YH, Ivy JL.

Ćwiczenia fizjologii i metabolizmu Departament Laboratorium Kinezjologii i Zdrowia Uniwersytet w Teksasie w Austin Austin, Teksas, USA. lynnek@mail.utexas.edu.

ABSTRAKCYJNY:

Tło: W badaniu w tym badaniu porównano skutki spożycia mleka zbożowego i beztłuszczowego (zboża) oraz napój sportowy z węglowodanem-elektrolitowym (napój) od razu po ćwiczeniach wytrzymałościowych na syntezę glikogenu mięśni oraz stan fosforylacji białek kontrolujących syntezę białka: AKT, MTOR, RPS6 i eif4e.

Metody: Wyszkoleni rowerzyści lub triathloniści (8 mężczyzn: 28,0 +/- 1,6 Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka roku, 1,8 +/- 0,0 m, 75,4 +/- 3,2 kg, 61,0 +/- 1,6 ml o2*kg-1*min-1; 4 samica: 25,3 +/- 1,7 roku, 1,7 +/- 0,0 m, 66,9 +/- 4,6 kg, 46,4 +/- 1,2 MLO2*KG-1*Min-1) zakończyło dwa losowo uporządkowane próby służące jako własne kontrole. Po 2 godzinach jazdy na rowerze przy 60-65% VO2MAX uzyskano biopsję z Vastus lateralis (post0), a następnie osoby spożywały napój (78,5 g węglowodanów) lub płatków (77 g węglowodanów, białka 19,5 g i 2,7 g tłuszczu). Krew pobierano przed i pod koniec ćwiczeń, a po 15, 30 i 60 minutach po leczeniu. Drugą biopsję pobrano 60 minut po suplementacji (po 60). Różnice w obrębie i między zabiegami oceniono przy użyciu powtarzanych kroków ANOVA.

Wyniki: W Post60 glukoza we krwi była podobna między zabiegami (napój 6,1 +/- 0,3, zboża 5,6 +/- 0,2 mmol/l, p <0,05), ale po zbóż insulina w osoczu była znacznie wyższa (napój 123,1 +/- 11,8, płatki zbożowe 191,0 +/- 12,3 pmol/l, p <0,05) i mleczan w osoczu znacznie niższy (napój 1,4 +/- 0,1, płatki 1,00 +/- 0,1 mmol/l, p <0,05). Z wyjątkiem wyższej fosforylacji mTOR po zbóż, glikogen i białka mięśniowe nie różniły się statystycznie między metodami leczenia. Znaczne zmiany po 0 do post60 wystąpiły w glikogenu (napój 52,4 +/- 7,0 do 58,6 +/- 6,9, płatki 58,7 +/- 9,6 do 66,0 +/- 10,0 MUMOL/G, P <.05) i RPS6 (napić się 17,9 +////g. - Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 2,5 do 35,2 +/- 4,9, zboża 18,6 +/- 2,2 do 35,4 +/- 4,4 %STD, p <0,05) dla każdego zabiegu, ale tylko zboża dotknięta syntazą glikogenu (napój 66,6 +/- 6,9 do 64,9 + + /- 6,9, zboża 61,1 +/- 8,0 do 54,2 +/- 7,2%STD, p <0,05), Akt (napój 57,9 +/- 3,2 do 55,7 +/- 3,1, zboża 53,2 +/- 4,1 do 60,5 +// - 3,7 %STD, p <0,05) i mTOR (napój 28,7 +/- 4,4 do 35,4 +/- 4,5, płatki zbożowe 23,0 +/- 3,1 do 42,2 +/- 2,5 %STD, p <0,05). EIF4E pozostało niezmienione po obu zabiegach. Wniosek: wyniki te sugerują, że płatki zbożowe są tak dobre, jak dostępny na rynku napój sportowy w inicjowaniu odzyskiwania mięśni po wysiłku. źródło

LHSAA pozwala studentom-sportowcom na otrzymywanie zerowych świadczeń; Partnerzy z Eccker Sports, aby zaoferować wymagane usługi edukacyjne zerowe w całym stanie

Louisiana High School Athletic Association (LHSAA) zagłosował za zatwierdzeniem pozycji dla swoich regulamin oraz korzyści podobieństwa (zero), jednocześnie zatwierdzając partnerstwo w całym państwie z Eccker Sports w celu oferowania usług edukacyjnych i zasobów, aby pomóc przywództwu w szkole średniej i studenci poruszać się po wyzwaniach, które kontrakty zerowe wnoszą do sportu w szkole średniej.

Kursy są wymagane dla wszystkich dyrektorów szkół i dyrektorów sportowych, podczas gdy trenerzy, studenci-sportowcy i ich rodziny w całym stanie będą mieli również dostęp do programowania.

NIL został nazwany najbardziej destrukcyjną koncepcją na rynku sportowym od 40 lat i szybko wrzucił krajobraz szkoły średniej na nieznane terytorium, zgodnie z komunikatem prasowym stowarzyszenia.

Właśnie dlatego Joe Briggs, doradca NFL Players Association, powiedział niedawno Virginia House of Delegates, że uczniowie szkół średnich nie powinni podpisywać zerowych ofert z powodu pustki w zakresie edukacji i zasobów dostępnych dla sportowców studenckich i ich rodzin.

LHSAA poruszała się proaktywnie, aby to zaradzić. „Jako stowarzyszenie oparte na edukacji uważam, że wszyscy związani z lekkoatletyką w szkole średniej w Luizjanie byli prawidłowo wykształceni i informowani o nazwie, obrazie i podobieństwie”-powiedział Eddie Bonine, dyrektor wykonawczy Louisiana High School Athletic Association. „Jest wiele do zera i jest to ruchomy cel, którego musimy pozostać na szczycie. Jestem zaszczycony, że Eccker Sports, z całym swoim doświadczeniem i wszystkim, co mają do zaoferowania, postanowił uruchomić z nami. Oferowane przez nich programowanie edukacyjne i zestaw narzędzi będą bardzo ważne dla wszystkich osób, które w tym uczestniczą i przyniosą korzyści naszym uczniom w całym RB Leipzig Koszulka stanie. ”

Eccker Sports opracował czteroosobową metodę pomagania interesariuszom na rynku szkół średnich. Po pierwsze, program nauczania wideo z sześcioma kursami modułowymi online edukuje użytkowników na temat historii zerowania, niezbędnych terminów i koncepcji oraz najlepszych praktyk. Pierwszy kurs rozpocznie się 1 maja, a pozostałe kursy wkrótce się pojawią. Po drugie, centrum zasobów jest dostępne dla użytkowników, które zawierają sprawdzone i aktualne informacje o stanie. Po trzecie, trenerzy znajdą wspaniałą wartość w asystentach trenera, która zapewnia trenerów szkół średnich zero szablonów prezentacji, jeden pager i inne narzędzia, które pomogą im edukować ich społeczności. Wreszcie, firma buduje sieć ekspertów prawnych, finansowych i podatkowych, aby pomóc rodzinom w budowaniu i realizacji skutecznej strategii zerowej.

„Naszym celem jest prowadzenie, informowanie i ochrona uczniów szkół średnich i ich rodzin, aby pomóc im rozkwitać zerową podróż” – powiedział dyrektor generalny Eccker Sports i założyciel Randy Eccker. „Podejmując proaktywne, bezstronne i nie-eksploatowane podejście, uważamy, że trenerzy, administratorzy, studenci i ich rodzice będą w znacznie lepszej sytuacji, aby uniknąć problemów i odnieść sukces na tej szybko zmieniającej się arenie. Z przyjemnością współpracujemy z LHSAA i chętnie przeniesie te istotne zasoby do całego stanu Luizjany. ”

Według stowarzyszenia fragmentacja sportu w szkole średniej w całym kraju dodaje warstw złożoności do już trudnego środowiska zerowego. Na przykład obecnie istnieje osiem stanów, w których przepisy pozwalają sportowcom na czerpanie zysków z ich nazwy, wizerunku i podobieństwa, 16 stanów rozważa przyjęcie nowych przepisów, a 26 stanów całkowicie go zabrania. Dodaj wszystkie różne regulamin szkoły do kwalifikowalności do szkoły średniej i college’u, a masz podatną sytuację na błędy.

LHSAA wyjaśniło teraz stanowisko państwa w zakresie korzyści dla studentów-sportowców poprzez następujące oświadczenie pozycjonujące: Regulamin LHSAA nie zabraniają sportowcom studenckim angażowaniu się w pewne działalność handlową w ich indywidualnych możliwościach. Działania te, zwykle określane jako nazwa, obraz i podobieństwo (zero), nie zagrozą statusowi amatorskiego sportowca ucznia, jeśli sportowiec studencki przestrzega regulaminu LLISAA 1.25 w sprawie „utrzymania statusu amatorskiego”, a także wszystkich regulaminu LHSAA, polityki i regulacji regulacji . Zgodność z regulaminami LLISAA dotyczącej zero nie gwarantuje utrzymania kwalifikowalności zgodnie z standardami kwalifikowalności innych organizacji sportowych (np. NCAA, NAIA, NJCAA, krajowych Flamengo Koszulka organów zarządzających sportem itp.). Sportowcy studenccy pragnące informacji o amatorskich wytycznych innych organizacji rządzących, powinni rozmawiać z tymi organizacjami.

„Cieszymy się, że to oświadczenie pozycjonujące w sprawie NIL przekazało nasz komitet wykonawczy, ponieważ jest to najlepsze dla wszystkich uczniów-uczniów w Luizjanie”-powiedziała Bonine. „NIL jest ruchomym celem, który sprawia, że ciągłe wykształcenie jest tak niezbędne dla całej naszej społeczności liceum. Bierzemy WHMetoda ITEBOOD w tym z Eccker Sports, aby wraz z rozpoznaniem nowych wytycznych i rzeczy zmieniają się od stanu na stan, nasi członkowie zawsze będą mieli najważniejsze informacje, aby poprawnie poprowadzić nasze dzieci i ich rodziny. Chcemy, aby wszyscy byli przygotowani, ponieważ nawet jeśli nie masz już kogoś, kto ma teraz stoi przed tymi wyzwaniami, Atletico Madrid Koszulka nigdy nie wiadomo, kiedy możesz, i chcemy, aby wszyscy przygotowani, kiedy nadejdzie ten czas. ”

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail