Duże fale w grze suplementowej

Cade Thomas

Branża kulturystyczna nie jest dokładnie solidna w przypadku najświeższych wiadomości. Oprócz okazjonalnego wypadku motocyklowego lub tajemniczej tragedii zapaśniczej, jedyne plotki, które tworzą główne media, są zazwyczaj związane z branżą suplementów. Widzimy głównych zawodników upuszczających sportowców, decyduje się nie odnawiać umów i regularnie rzucać pieniądze na nowe perspektywy i jest to zasadniczo świat „co ostatnio dla mnie zrobiłeś”. Podczas gdy mamy tendencję do podnoszenia tych zmian pary, jakby były równe zespołowi NFL, które rzucają miliony dolarów, aby przełknąć nową gwiazdę, faktem jest, że firma suplementowa nie jest zespołami w żadnym praktycznym sensie i któremu konkurentowi Olympia jest podpisane Bardzo niewielki wpływ na nas jako widzów i fanów.

W ostatnim tygodniu widzieliśmy obecnie dwie fabuły w branży suplementów dotyczących sponsorowanych talentów, i chociaż oba obejmują główną gwiazdę kulturystyczną opuszczającą firmę, z którą byli synonimem, wspólne wątki kończą się tam. Po pierwsze, Mr.Ompia Phil Heath ujawnił, że rozstał się z wieloletnim sponsorem Muscletech, który był szokiem dla wielu, ale OGC Nice Koszulka nie wszystkich, jak podobno Muscletech eliminuje się z kulturystyki. Kilka dni później ujawniono „Udbane odżywianie”, a więc zaczyna się pierwsza linia suplementów uruchomiona przez aktywnego posiadacza tytułu Mr.Ompia. Zwykle byłoby to uważane za ogromne wieści w naszym małym miasteczkowym krajobrazie branży, ale przypadkowo inny zestaw ogłoszeń znacznie mniejszej firmy zajmował się rzuceniem cienia nad nową umową i ukraść światło reflektorów.

Podczas gdy ci, którzy wciąż utknęli w połowie 2000 roku, przechodzą na 8 stron AD-raport obciążony brutalnie ze zdjęciami szkoleniowymi w swoich comiesięcznych czasopismach subskrypcyjnych, nowa generacja biznesu suplementów wzrosła w głębokości internetowych mediów społecznościowych i pokazał nam, co spojrzeć na to Przyszłość firmy może wyglądać. Pionieowie myślenia w grze, tacy jak Ironmag Labs, Blackstone Labs i Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Prime Nutrition (i kilka innych) odkryli, że stary proces wyrzucania dużych sum pieniędzy, aby dotrzeć do opartego na rynku, może nie być najlepszą drogą, i że społeczność online daje natychmiastowy dostęp do fanów, a Southampton FC Koszulka także ich opinie. Ten poziom łączności doprowadził te działalność bardzo blisko swojej bazy fanów, a stary straż przedsiębiorców zamknięty w pokojach zarządu zajmuje 5 lat, aby opracować technikę marketingową, której celem jest 18 -latki, idzie drogą dinozaura.

Wcześniej wspomniane, że Prime Nutrition uczyniło ostatnio gigantyczne fale, ogłaszając podpisanie ultra-popularnego konkurenta Mr.Ompia Evana Centopani. Wiadomość o tym podpisaniu była szokiem dla wielu osób i z kilku powodów; Wokół tego, że Centopani opuszcza swój istniejący koncert w Universal Nutrition, firmie, którą uważa go za twarz. To właśnie dodało do uderzenia podpisania, które liczne było również szokujące z powodu niemowlęctwa Prime Nutrition jako gracza w grze suplementów. Podczas gdy widzieliśmy zupełnie nowy biznes, taki jak Gear Nutra podpisuje kilku wielkich graczy w branży fitness, zanim nawet posiadali produkty, ponieważ zaczęły oni przez kanały opracowane z pieniędzy zarobiono wcześniej w branży supp, Prime zatrzymał się tylko o zaledwie 10 miesiące temu. Siła mediów społecznościowych jest bardzo realną rzeczą, ponieważ pomogła tej nowej firmie w budowie w takiej, która może przyćmić przemysł ogromny Muscletech utrata Mr.Ompia w rekordowym czasie.

To nie przypadek, że firma, która wykorzystuje osobisty marketing na poziomie gruntu, taki jak Prime Stafing z kulturystą, takim jak Evan Centopani, który ma 5-cyfrowy post na forach internetowych, jest podekscytowana wieloma fanami kulturystyki. Ci faceci są fanami kulturystyki, którzy weszli w swoje funkcje, jednocześnie będąc częścią publiczności, i oczywiste jest, że jest to nowa rasa partnerstwa między sportowcem a sponsorem. Szczerze mówiąc, wiele ofert sportowców jest zasadniczo wypłaconą zgodą na wykorzystanie podobieństwa do sprzedaży produktów, z dodatkowymi postanowieniami dotyczącymi występów gości i obecnym na stoisku biznesowym na dowolną wielką eksplo. Umowa Centopani wykracza daleko poza to, jak twierdzą wydania prasowe, będzie aktywnym dyrektorem w firmie i nie tylko będzie miał wkład w wybory firmy, ale będzie miał również kreatywne zarządzanie nad nadchodzącymi preparatami i produktami, które mają zostać wydane. Gdyby deklaracje te zostały oświadczone na temat praktycznie innego kulturystów, łatwo byłoby odrzucić jako strategię marketingową i założyć, że ich wkład nie przedłużyłby przeszłych testów, testując nowe smaki przedtreningowej i wybierania winogron lub pomarańczowej. Ale Evan C. jest inny, znany jako „kulturnik myślenia człowieka”, jego nowa rola spotkała się z praktycznie jednogłośnym optymizmem.

Po prostu umocnić fakt, że thW one nie bawią się, nawet cały tydzień pracy nie minął bez kolejnej bomby, która zrzuciła z obozu Prime Nutrition, ponieważ, ekspert ds. Szkolenia i żywienia bardzo popularnego, John Meadows został wprowadzony na pokład jako pierwsza reokacja z nowo wzmocnionego zespołu. Meadows jest elitarnym amatorskim kulturystą, który poradził sobie z budowaniem podążania na równi z najwyższym szczeblem IFBB, a jednocześnie dąży do swojej karty pro, a jego popularność będzie zwiększyć pęd za producenta suplementów w górę. Znany ze swojego zaangażowania w maksymalizację wzrostu mięśni i eksperymentów z odżywianiem „zawodowym”, można bezpiecznie założyć, że wkrótce zobaczymy linię produktów ukierunkowanych na przekonania Johna, co pozwoli znacznie szerszej gamie kulturystyki publiczności jego metody i pomysły.

Po raz pierwszy istnieje poziom prawdziwej przyjemności wśród fanów budowania mięśni odnoszących się do zmian składu w sponsorach. Jeśli potrzebujesz dowolnego dowodu, że nowa generacja firmy i nowy standard interakcji wentylatorów pojawiły się na pierwszym planie i ustawiły poprzeczkę wyżej niż wcześniej, fakt, że Evan Centopani Evan Centopani jest większą historią, która 3 czas 3 czas. Zwycięzca Mr.Ompia Phil Heath powinien wystarczyć, aby cię przekonać.

Dwupłkowy wtorek

To publikacja to dwójki-śniadanie i lunch, których zazwyczaj nie publikuję razem. Zazwyczaj robię śniadanie, a potem wracam pod koniec dnia na lunch, a także obiad, jednak moja nowa rutyna zmieni kilka rzeczy w określone dni.

Moje nogi wydawały się wyczerpane dziś rano, więc postanowiłem po prostu zrobić proste 4 mile, a także telefon nazwać to ćwiczeniem. Rozciągałem się przez dwie minuty, zanim poszedłem się przygotować, aby cel ten wymaga pracy.
Moje najnowsze filmy

Mój piękny małżonek w oddziale Pysch: A Memoir – Recenzja książki
Mój piękny małżonek na oddziale Pysch: Memoir
autor: Mark Lukuch

Ocena książki audio w najlepiej sprzedającej się wspomnieniach wydanych w 2017 roku.

Czy to świetny słuch?
Dzielę się szybką oceną książki oferowanej na Audible.

Od Amazon:

Serce bolesne, ale pełne nadziei wspomnienie o młodym małżeństwie, które jest na nowo zdefiniowane przez choroby psychiczne, a także potwierdza moc miłości.

Marka, a także życie Giulii zaczęło się jako bajkowy romans. Wpadli jak osiemnaście lat, pobrali się o dwudziestu czterech lat, a wkrótce potem rozpoczęli swoje wymarzone życie w San Francisco. Jednak kiedy Giulia Boca Juniors Koszulka miała dwadzieścia siedem lat, doświadczyła przerażającej i nieprzewidzianej przerwy psychotycznej, która wylądowała na oddziale psychiatrycznym przez prawie miesiąc. Pewnego dnia była również dynamiczna; Następna była zarówno urojenia, jak i samobójcza, przekonała, że ​​jej lubiane nie są bezpieczne.

Pytanie:
Jakiej książki lub podcastu teraz słuchasz?

Czego powinienem słuchać następnego?!

Linki do książki, a także inne oceny znajdują się na RuneatrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:31

Zanim uderzyłem w prysznic, składam się zarówno owsa, jak i mleko migdałowe, aby namoczyć, a także przyspieszyć proces gotowania.

Następnie dodałem banan, sól, cynamon i nasiona chia do gotowania. zwieńczone Valencia Koszulka AB.

Potem uderzyłem w zamknięte buty z plecaka (wymagane laboratorium), które wczoraj dostałem od Payless, a także poszedłem do szkoły.

Niestety musiałem zjeść lunch w biegu. Zrobiłem folię wegetariańską pełną hummusa, chichoczącym kowalskim serem, a także warzyw; Plus marchew, kantalupa oraz vitaatop (bez zdjęcia). To dość węglowodany ciężki/białkowy lunch, więc zobaczymy dokładnie, jak to mnie trzyma.

Mój regularny cel:

1. Poświęć 8 godzin spać każdej AS Roma Koszulka nocy – dostałem 7 zeszłej nocy, jednak dziś wieczorem dostanę 8!

2. Rozciągnij po każdym biegu – wymaganie, aby umożliwić to co najmniej 5 minut.

3. Wyłącz komputer do 21:15, a także przygotuj się na łóżko – wyłącz komputer o 21:30, więc się tam dostaję.

Jak wczoraj zrobiłeś swoje regularne cele?

Pytanie dnia: jeśli możesz zrobić jakikolwiek rodzaj jedzenia na świecie kalorii/tłuszczu całkowicie za darmo – co by to było? (Nadal smakuje tak samo.)

Ja: Tort urodzinowy. Tort urodzinowy, czyjeś tort urodzinowy, nie powinien mieć kalorii. Jedzenie tortu urodzinowego jest częścią wydarzenia życia tej osoby. To tylko słuszne.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Kelsey Copeland dołącza do zespołu prawnego LPGA

po kosztach prawie trzech lat jako starszy doradca biznesowy w NASCAR, Kelsey Copeland wyjechał dokładnie w tym samym otoczeniu w LPGA.

Pochodząca z Charlotte w Karolinie Północnej Copeland uzyskała tytuł Bachelor of Science w dziedzinie sportu, a także rozrywki, cum laude, z University of South Carolina w 2014 roku, a także zdobyła lekarza prawnego z certyfikatem w certyfikacie w Prawo biznesowe, cum laude, z Florida określa uniwersytet College of Legislatation w 2017 Newcastle United Koszulka r.

Karierę ekspercką rozpoczęła Piłkarski Koszulka Sporting CP Koszulka podczas instytucji ustawodawczej jako zewnętrzna z światowej firmy Speedway, a także powróciła jako urzędnik. Spędziła dwa lata jako kluczowy członek zespołu prawnego współpracując bezpośrednio z asystentem radcy prawnego, aby udzielić doradcy, a także porady w codziennych sprawach prawnych.

Copeland rozpoczęła karierę w NASCAR jako doradca biznesowy, gdzie opracowała, a także wynegocjowała szeroki zakres, a także duży tom umowy, a także odpowiedzialny za rozwój kariery wielu asystentów, a także menedżerów kontraktowych. Zapewniając zarówno prawne, jak i biznesowe doradcy, jej funkcja najbardziej niedawno obejmowała zapewnienie najlepszej metody, a także zgodność we wszystkich obszarach działalności sportowej motorowej, w tym prywatności, marketingu/reklam, a także kwestii zbierania.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Edmonton odpowiada na Death Tim Hague Boxing Death… poprzez zatrudnienie firmy księgowej

w nagłówku chciałbym, żeby nadrobić miasto Edmonton, ogłosił długo oczekiwane ciało, które zajmie się śledztwem w sprawie śmierci boksu Tima Hague.

Hague, były wojownik Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka UFC, zmarł z powodu traumy mózgu po boksie 16 czerwca 2017 r. Został wyraźnie wyprzedzony 3 razy w pierwszej rundzie z argumentowanym czwartym powaleniem, które sędzia uznał za poślizg.

W drugiej rundzie Haga została porzucona na czwarty oficjalny czas i pozwolił kontynuować. Niedługo potem wylądował ostatni cios nokautowy.

Haga miała historię niedawnego urazu mózgu przed walką. Ko i TKO doznał serii ostatnich strat sportowych. Od jego śmierci pojawiły się poważne pytania. Polityka bezpieczeństwa Edmonton Combative Sports Commission stwierdza, że bojownicy, którzy podtrzymują 3 lub więcej strat KO lub TKO w ciągu roku, nie są w stanie konkurować przez co najmniej rok. Haga otrzymała licencję niezgodną z duchem tej polityki.

Po jego śmierci Edmonton ogłosił, że rozpocznie się niezależne dochodzenie zewnętrzne. Po tygodniach zatrzymania miasta wyjaśniło przyczynę opóźnienia, że czekali na opinie samych Komisji na temat tego, kto powinien nadzorować dochodzenie.

Burmistrz Don Iveson nie mógł podać rozsądnego powodu, dla którego potencjalny cel dochodzenia powinien mieć głos w tym, kim będzie ich śledczy. W każdym razie opóźnienie trwało do ostatniego piątku, kiedy ogłoszono, że dochodzenie będzie obsługiwane przez firmę o nazwie MNP.

MNP to samozatrudniona „firma konsultingowa ds. Rachunkowości, podatków i biznesowych w Kanadzie”.

Nie jest jasne, dlaczego zostali wybrani lub jakie doświadczenie mają w bojowych sprawach regulacyjnych. Doniesiono, że przegląd nie zostanie zakończony aż do „upadku” niejasnego ramy czasowej, który prawdopodobnie nie zobaczy żadnych rezultatów dopiero po tym, jak miasto nie będzie nadzorować Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka UFC 215, prawdopodobnie największego bojowego wydarzenia sportowego w historii miasta.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Doktor Ringside – Tim Hague oceniał „Depresję i myśli samobójcze” przed śmiertelnym boutaugustem 23, 2019
Tim Hague Family składa pozew Villarreal CF Koszulka o bezprawną śmierć przeciwko Edmonton Combative Sports Commission June 7, 2019
Miasto Edmonton chce ukryć się za zwolnieniem w Tim Hague bezprawna śmierć Suiugust 12, 2019

5 ruchów do ucisku Battle Runner

Jeśli rozdzielczość noworoczna miała na celu zwiększenie regularnych biegów, jesteś w świetnym towarzystwie. Jednak z wzmocnieniem przebiegu jest zwiększone niebezpieczeństwo w obciążeniu biegacza lub napięcie mięśni zginaczy bioder, znalezione z przodu biodra.

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku ludzi, którzy biegają na bieżni, stwierdza Ashley Borden, instruktor fitnessu fizycznego w Los Angeles. „Podczas gdy biegacze zewnętrzne mają tendencję do naprzód, korzystając z mięśni ścięgna podkolanowego, biegacze wewnętrzni bardziej zależą od mięśni bioder, aby nadążyć za elektronicznym ruchomym pasem” – mówi.

I nawet wyluzowani ćwiczeni nie są odporni na zbyt chwytliwe mięśnie bioder-zwłaszcza tych, którzy siedzą Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka przy biurku przez cały dzień. „Zleceń biodrowych ludzi są często napięte od bezczynności, a nawet bardziej niż bieganie”, stwierdza Borden.

Gotowy do otwarcia? Oto pięć ćwiczeń, które pomogą poluzować zginacze bioder, a także odepchnij masę mięśni bioder. Oto pięć ćwiczeń, które pomogą zresetować ciało – od ścięgna podkolanowego, a także cielęta po plecach i pachwinie.

Downward Dog

Wskazówki:

1. Zacznij w wysokiej desce.

2. Wsuń palce u stóp, a także popychaj ciało w górę, podnosząc biodra, a także z powrotem w kierunku sufitu, a także zmniejszając głowę między ramionami. (Twoje ciało powinno wpisać trójkąt z matą.) Trzymaj ustawienie przez 30 sekund.

Fałd do przodu

Wskazówki:

1. Zacznij od stałego razem ze stopami, a także rękami na biodrach.

2. Weź głęboki oddech, a następnie wydychaj, pochylając się w biodrze, aż opuszki palców nie dotkną maty, a także głowę przed kolanami. Przytrzymaj ustawienie przez 30 sekund. Jeśli nie masz takiej mobilności, a ciasne ścięgna unikają cię od głębokości, przynieś ręce do swoich goleń, cieląt lub do tyłu kolan.

3. Aby wrócić do pozycji wyjściowej, umieść ręce na biodrach, weź głęboki oddech, a także podnieść (nie okrążyć) tułowia, dopóki znowu wstaniesz.

Lunge biegacza

Wskazówki:

1. Z pozycji stojącej pochyl się przed nami, a także dotknij maty obiema rękami. Następnie cofnij się o jeden duży krok z kuli najlepszej stopy, trzymając piętę od ziemi. Jeśli ścięgna podkolanowe są ciasne lub masz trudności z równoważeniem, opieraj kolano pleców na macie.

2. Opuść ciało lewe kolano nad kostką, rozwijając kąt 90 stopni z matą. Twój tułów powinien być równoległy do lewego uda.

3. Przytrzymaj przez 30 sekund, a następnie zwróć najlepszą stopę do ustawienia początkowego, a także powtórz z lewą nogą.

Pies w górę

Wskazówki:

1. Połóż się twarzą na matę, a dłonie mocno położyły się na ziemi na poziomie talii.

2. Z wierzchołkami stóp płasko na ziemi, trzymaj ramiona bezpośrednio nad nadgarstkami, a także piersi do przodu.

3. Popchnij ciało w górę, aż tułów, a nogi unoszą się kilka cali nad podłogą. Trzymaj teraźniejszość przez 30 sekund, a następnie opuść ciało na podłogę. Jeśli podnoszenie tułowia, a także uda wywołują dyskomfort, spróbuj przeprowadzić to przeniesienie na kolanach.

Dolphin pozą

Wskazówki:

1. Zacznij od wszystkich czworaków, z kolanami umieszczonymi Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pod biodrami, a także łokciami umieszczonymi pod ramionami.

2. Zwiń palców pod stopami, a także popchnij biodra w kierunku sufitu, zmniejszając głowę między ramionami.

3. Przytrzymaj ustawienie przez 30 sekund, a następnie opuść kolana, aby wrócić do pozycji początkowej.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Barcelona Koszulka Nie powinieneś wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Maria Masters

Maria Masters jest zarówno pisarką, jak i redaktorką koncentrującą się na zdrowiu, odchudzaniu, a także zawartości sprawności fizycznej. Pełniła stanowiska personelu w zdrowiu i dobrego samopoczucia mężczyzn, a także kręgu gospodarstwa domowego, a także jej artykuły pojawiły się w zdrowiu, zdrowia kobiet, codziennymHealth.com, Mensjournal.com, a także więcej. Posiada tytuł B.A. z University of Pittsburgh.

Nowa rewolucja Planu dietetycznego Atkina: pod badaniem

Nowy plan dietetyczny Atkin Rewolucja: badanie
Jamie Hale

Blog gościnny Jamie Hale. Nieżyjący Robert C. Atkins jest autorem nowej rewolucji Planu dietetycznego Atkinsa. Atkins jest również twórcą, a także byłym dyrektorem Atkins Free Medicine w Nowym Jorku.

Plan diety jest planem o niskiej zawartości węglowodanów o wysokiej zawartości tłuszczu bez ograniczeń spożycia tłuszczu. Plan diety rozpoczyna się od fazy indukcyjnej (od 2-36 tygodni) ograniczającej spożycie węglowodanów do zaledwie 20 g/d. Wykorzystanie owoców, chleba, makaronu, ziarna, warzyw skrobiowych, a także nabiału innych niż ser, śmietana lub masło, jest zabronione w tej fazie diety. Istnieją dwie fazy zgodne z fazą indukcyjną, w której codzienne spożycie węglowodanów jest wzmocnione w regularnych przyrostach 5GM i 10GM (Aragon, 2007; Hale, J 2007). Następnie pojawia się faza podtrzymywania, w której dietetycy zwykle przyjmują między 40-90 G węglowodanów (Goodwin, 2010).

Zwolennicy diety o wysokiej zawartości tłuszczu, niskiej (węglowodan) odrzucają koncepcję, że spożycie kalorii jest niezbędne do nabycia wagi lub utraty wagi (dowody są sprzeczne z tym twierdzeniem). Ubezpieczenia twierdzą, że „większość osób z nadwagą nie przejada się”, nawet jeśli sugerują, że posiłki o wysokim wyścigu pozostawiają osoby mniej zadowolone niż posiłki, które obejmują wystarczającą ilość tłuszczu, co powoduje zwiększony głód, a także zwiększone spożycie pokarmu.

W odniesieniu do utraty wagi, Atkins twierdzi, że w planie diety o niskiej Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka chocie istnieją „zalety metaboliczne, które umożliwią osobom z nadwagą jedzenia tak licznych kalorii, jak je jadły przed rozpoczęciem planu diety, a jednocześnie stracić funty, a także cale” (Freedman ”(Freedman” (Freedman i in., 2001). Ponadto zwolennicy twierdzą, że nadprodukcja insuliny, napędzana wysokim spożyciem ChO, jest przyczyną nierównowagi metabolicznej Sao Paulo FC Koszulka leżącej u podstaw otyłości.

Nadmierna przesada funkcji insuliny w otyłości nie jest rzadkością, a także jest powszechnie sugerowana przez wiele z wielu najważniejszych guru żywieniowych, tak naprawdę problem ten został wysadzony w powietrze. Golay i in. (Freedman i in., 2001) zgłosili osoby spożywające 1000 diet kalorii, w tym 15% CHO, mieli znacznie niższy poziom insuliny w porównaniu z tymi, którzy spożywają 45% ChO, ale nie było różnicy w utraty wagi między dwiema grupami. Podobne wyniki zostały odkryte w innych badaniach.

Moje myśli: Nowa rewolucja Planu dietetycznego Atkinsa

Badania wspomniane przez Atkinsa w celu poparcia jego sporów były ograniczone, przeprowadzone na niewielkiej liczbie osób, brakowało wystarczającej kontroli, a także wykorzystywanych źle zdefiniowanych dietach. Kilka z nich, oprócz innych badań, naprawdę Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka obala twierdzenie, że diety o niskiej cho, przy braku ograniczenia kalorii, oferują przewagę metaboliczną.

Wczesne badania dotyczące ograniczonej liczby otyłych facetów, a także kobiet sugerują osoby spożywające diety o niskim cho, zmniejszają ogólne spożycie kalorii, a także tracą na wadze.

Spożywanie dużych ilości białka w połączeniu z niskim wapniem, a także bardzo niewielkim owocem, a także spożyciem warzyw może być szkodliwe dla zdrowia i dobrego samopoczucia kości (New, i in., 1997). W wielu przypadkach diety niskie węglowodany oferują niższe niż sugerowane spożycie witaminy E, witaminy A, tiaminy, witaminy B6, folianu, wapnia, magnezu, żelaza, potasu, a także błonnika dietetycznego (Freedman, i in., 2001). W tych sytuacjach potrzebna jest suplementacja.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest utrata wody, która występuje wraz z planem Atkinsa. We wczesnych stadiach planu diety możesz spodziewać się znacznej straty w wodzie (z powodu wyczerpania glikogenu, dla każdego grama glikogenu, który przechowujesz również 2,8 – 3,5 grama wody). Przekonanie, że istnieje pewne magiczne zalety metaboliczne dla tego planu diety, jest błędem, który nie jest poparty danymi naukowymi.

Długoterminowa utrata masy następuje od czasu redukcji kalorii. Różne badania sugerują ogromne zmniejszenie kalorii (poniżej wymagań dotyczących konserwacji) przy przestrzeganiu diet o niskiej zawartości węglowodanów.

Najnowsza wersja planu dietetycznego promuje spożycie produktów spożywczych o wysokiej zawartości błonnika; Co jest świetną rzeczą (w wielu przypadkach). Wiele osób, które przestrzegały planu diety, uznają teraz, że tłuszcz w diecie nie jest jedynym powodem, dla którego ludzie są grube, ani zło jest powszechnie promowane przez zwolenników diety o niskiej zawartości tłuszczu.

Podsumowując, jeśli możesz pozostać z zaleceniami dotyczącymi żywności, a także funkcjonować dobrze podczas przestrzegania diety o niskiej zawartości węglowodanów, plan diety Atkins może być dla Ciebie. Sportowcy wykorzystujący plan dietetyczny Atkinsa powinni być bardzo ostrożni w miarę doświadczenia wydajności (zmniejszona wydajność występuje zwykle u glikolitycznych sportowców- sportowców, których głównym źródłem paliwa jest przechowywane glukozę- glikogen).

Każdy plan diety, który powoduje utratę masy ciała, zwykle zwiększa markery zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli przestrzegasz planu Atkinsa, a także nie zrzucasz wagi do poziomów lipidów (cholesterolu, trójglicerydów).

Liczne badania mają sJak przy braku odchudzania diety ketogenicznej (diety o niskiej zawartości węglowodanów) może być szkodliwe dla poziomu lipidów we krwi, podczas gdy diety ketogeniczne, które powodują utratę masy ciała, są świetne dla poziomów lipidów we krwi. Jeśli nabierasz wagę, jeszcze bardziej zmniejsz kalorie lub spróbuj czegoś innego.

Bibliografia:
Aragon, A. (2007). Kontrola obwodu: nauka o utraty tłuszczu, a także waga nabywają 1. wydanie. Alan Aragon 2007.
Hale, J. (2007). Zrozumienie, a także nonsens: nauka o żywieniu, a także ćwiczenia. Maxcondition Publishing 2007.
Freedman, Mr., i in. (2001). Wybitne diety: przegląd naukowy. Badanie otyłości Vol.9 Suppl.1 marca 2001 r.
Atkins RC. (1992). Dr Atkins New Diet Plan Revolution. New York: Avon Books, Inc; 1992.
Goodwin K. Atkins Diet: obszerna analiza. Kanał planu diety [dostęp] 27 listopada 2010 r.
New, Sa., I in. (1997). Wpływ żywienia na gęstość minerałów kości: badanie przekrojowe u kobiet przedmenopauzalnych. Am J Clin Nutr 65: 1831-9 1997.

O autorze
Jamie Hale jest trenerem kondycji sportowej, autorem, entuzjastą zewnętrzną, a także konsultantem ds. Fitness fizycznych. Jest właścicielem szkolenia MaxCondition, a także Maxcondition Nutrition. Przyczynił się do różnych ćwiczeń, a także publikacji sportowych (zarówno w kraju, jak i za granicą), a także autorstwa sześciu książek. Jamie jest członkiem Światowej Galerii Sław sztuk walki w uznaniu swojej pracy uwarunkowanej z artystami walki. Wielu na rynku uważa go za ekspert w dziedzinie zwinności, a także szeroko zakrojony trening sprawności fizycznej. Jest również zrozumiały ze względu na jego zdolność do pochylania kulturystów, a także suchą jako kość do rywalizacji. Aby odkryć znacznie więcej o Jamie, zobacz jego stronę na www.maxcondition.com, a także skontaktuj się z nim pod numerem (859) 749-2695. Jest również oferowany zarówno na seminaria, jak i obozy

Komisarz ds. Sportowych BC ogłasza szkolenie sędziego bokserskiego/sędziego

Jeśli chcesz zostać licencjonowanym sędzią lub sędzią w boksie zawodowym w BC, biuro komisarza sportowego BC właśnie ogłosiło trzydniowe sędzia bokserski i sędzia Kurs.

Kurs odbędzie się w Dynamic MMA w Richmond BC w dniach 28-30 września. Istnieje ograniczona rejestracja z opłatą kursu w wysokości 250 USD plus GST.

Kopię formularza wniosku można znaleźć tutaj: Formularz rejestracyjny BC Boks Sędzia Sędzia Sędzia Sędzia

Możesz kliknąć tutaj, aby wyświetlić broszurę z dalszymi szczegółami.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Kurs szkolenia poleceń wraca do BCAPRIL 22, 2014
Rząd BC ustanawia szkolenie dla sędziów MMA 7 OGC Nice Koszulka grudnia 2012 SL Benfica Koszulka r. „Ustawa komisarza ds. Komisarza Santos Laguna Koszulka ds. BC”
Wytyczne Komisji Sportowej BC, które mają zostać „ustanowione wkrótce” 27 lutego 2013 r. „Ustawa o komisarzu sportowym BC”