Duże fale w grze suplementowej

Cade Thomas

Branża kulturystyczna nie jest dokładnie solidna w przypadku najświeższych wiadomości. Oprócz okazjonalnego wypadku motocyklowego lub tajemniczej tragedii zapaśniczej, jedyne plotki, które tworzą główne media, są zazwyczaj związane z branżą suplementów. Widzimy głównych zawodników upuszczających sportowców, decyduje się nie odnawiać umów i regularnie rzucać pieniądze na nowe perspektywy i jest to zasadniczo świat „co ostatnio dla mnie zrobiłeś”. Podczas gdy mamy tendencję do podnoszenia tych zmian pary, jakby były równe zespołowi NFL, które rzucają miliony dolarów, aby przełknąć nową gwiazdę, faktem jest, że firma suplementowa nie jest zespołami w żadnym praktycznym sensie i któremu konkurentowi Olympia jest podpisane Bardzo niewielki wpływ na nas jako widzów i fanów.

W ostatnim tygodniu widzieliśmy obecnie dwie fabuły w branży suplementów dotyczących sponsorowanych talentów, i chociaż oba obejmują główną gwiazdę kulturystyczną opuszczającą firmę, z którą byli synonimem, wspólne wątki kończą się tam. Po pierwsze, Mr.Ompia Phil Heath ujawnił, że rozstał się z wieloletnim sponsorem Muscletech, który był szokiem dla wielu, ale OGC Nice Koszulka nie wszystkich, jak podobno Muscletech eliminuje się z kulturystyki. Kilka dni później ujawniono „Udbane odżywianie”, a więc zaczyna się pierwsza linia suplementów uruchomiona przez aktywnego posiadacza tytułu Mr.Ompia. Zwykle byłoby to uważane za ogromne wieści w naszym małym miasteczkowym krajobrazie branży, ale przypadkowo inny zestaw ogłoszeń znacznie mniejszej firmy zajmował się rzuceniem cienia nad nową umową i ukraść światło reflektorów.

Podczas gdy ci, którzy wciąż utknęli w połowie 2000 roku, przechodzą na 8 stron AD-raport obciążony brutalnie ze zdjęciami szkoleniowymi w swoich comiesięcznych czasopismach subskrypcyjnych, nowa generacja biznesu suplementów wzrosła w głębokości internetowych mediów społecznościowych i pokazał nam, co spojrzeć na to Przyszłość firmy może wyglądać. Pionieowie myślenia w grze, tacy jak Ironmag Labs, Blackstone Labs i Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Prime Nutrition (i kilka innych) odkryli, że stary proces wyrzucania dużych sum pieniędzy, aby dotrzeć do opartego na rynku, może nie być najlepszą drogą, i że społeczność online daje natychmiastowy dostęp do fanów, a Southampton FC Koszulka także ich opinie. Ten poziom łączności doprowadził te działalność bardzo blisko swojej bazy fanów, a stary straż przedsiębiorców zamknięty w pokojach zarządu zajmuje 5 lat, aby opracować technikę marketingową, której celem jest 18 -latki, idzie drogą dinozaura.

Wcześniej wspomniane, że Prime Nutrition uczyniło ostatnio gigantyczne fale, ogłaszając podpisanie ultra-popularnego konkurenta Mr.Ompia Evana Centopani. Wiadomość o tym podpisaniu była szokiem dla wielu osób i z kilku powodów; Wokół tego, że Centopani opuszcza swój istniejący koncert w Universal Nutrition, firmie, którą uważa go za twarz. To właśnie dodało do uderzenia podpisania, które liczne było również szokujące z powodu niemowlęctwa Prime Nutrition jako gracza w grze suplementów. Podczas gdy widzieliśmy zupełnie nowy biznes, taki jak Gear Nutra podpisuje kilku wielkich graczy w branży fitness, zanim nawet posiadali produkty, ponieważ zaczęły oni przez kanały opracowane z pieniędzy zarobiono wcześniej w branży supp, Prime zatrzymał się tylko o zaledwie 10 miesiące temu. Siła mediów społecznościowych jest bardzo realną rzeczą, ponieważ pomogła tej nowej firmie w budowie w takiej, która może przyćmić przemysł ogromny Muscletech utrata Mr.Ompia w rekordowym czasie.

To nie przypadek, że firma, która wykorzystuje osobisty marketing na poziomie gruntu, taki jak Prime Stafing z kulturystą, takim jak Evan Centopani, który ma 5-cyfrowy post na forach internetowych, jest podekscytowana wieloma fanami kulturystyki. Ci faceci są fanami kulturystyki, którzy weszli w swoje funkcje, jednocześnie będąc częścią publiczności, i oczywiste jest, że jest to nowa rasa partnerstwa między sportowcem a sponsorem. Szczerze mówiąc, wiele ofert sportowców jest zasadniczo wypłaconą zgodą na wykorzystanie podobieństwa do sprzedaży produktów, z dodatkowymi postanowieniami dotyczącymi występów gości i obecnym na stoisku biznesowym na dowolną wielką eksplo. Umowa Centopani wykracza daleko poza to, jak twierdzą wydania prasowe, będzie aktywnym dyrektorem w firmie i nie tylko będzie miał wkład w wybory firmy, ale będzie miał również kreatywne zarządzanie nad nadchodzącymi preparatami i produktami, które mają zostać wydane. Gdyby deklaracje te zostały oświadczone na temat praktycznie innego kulturystów, łatwo byłoby odrzucić jako strategię marketingową i założyć, że ich wkład nie przedłużyłby przeszłych testów, testując nowe smaki przedtreningowej i wybierania winogron lub pomarańczowej. Ale Evan C. jest inny, znany jako „kulturnik myślenia człowieka”, jego nowa rola spotkała się z praktycznie jednogłośnym optymizmem.

Po prostu umocnić fakt, że thW one nie bawią się, nawet cały tydzień pracy nie minął bez kolejnej bomby, która zrzuciła z obozu Prime Nutrition, ponieważ, ekspert ds. Szkolenia i żywienia bardzo popularnego, John Meadows został wprowadzony na pokład jako pierwsza reokacja z nowo wzmocnionego zespołu. Meadows jest elitarnym amatorskim kulturystą, który poradził sobie z budowaniem podążania na równi z najwyższym szczeblem IFBB, a jednocześnie dąży do swojej karty pro, a jego popularność będzie zwiększyć pęd za producenta suplementów w górę. Znany ze swojego zaangażowania w maksymalizację wzrostu mięśni i eksperymentów z odżywianiem „zawodowym”, można bezpiecznie założyć, że wkrótce zobaczymy linię produktów ukierunkowanych na przekonania Johna, co pozwoli znacznie szerszej gamie kulturystyki publiczności jego metody i pomysły.

Po raz pierwszy istnieje poziom prawdziwej przyjemności wśród fanów budowania mięśni odnoszących się do zmian składu w sponsorach. Jeśli potrzebujesz dowolnego dowodu, że nowa generacja firmy i nowy standard interakcji wentylatorów pojawiły się na pierwszym planie i ustawiły poprzeczkę wyżej niż wcześniej, fakt, że Evan Centopani Evan Centopani jest większą historią, która 3 czas 3 czas. Zwycięzca Mr.Ompia Phil Heath powinien wystarczyć, aby cię przekonać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *