NECTING ATLITic Rekompensats Nefrits Rightor Prawa Uroku z przyjętą niestosownością

Rzucający się obrazem w walce MMA, a także wygrywając według zgłoszenia. Potem, kilka miesięcy później, powiedziano ci, że walka została uchylona do konkursu braku odszkodowania sportowego w procesie, o który nie byłeś zaproszony do wzięcia udziału.

Właśnie tego doświadczył konkurent MMA, Sean Cerveny.

W LFA 80, który zajął lokalizację w Albuquerque, NM, 17 stycznia 2020 r., Cerveny walczyła z Edwina Coopera Jr., a także został ogłoszony mistrzem za pomocą tapout z powodu Armbar.

Zgodnie z miesiącem Cerveny odkrył, że NM Athletic Commiish przewróciła wynik, a także zadeklarował walkę o brak konkursu.

Cervenia nie powiedziano, że walka jest odwołana, że rozprawa zajmuje lokalizację AS Roma Koszulka ani nie zaproszona do dostarczenia jakichkolwiek dowodów. Protokoły z NMAC zauważyły, że „komisarz de la Cruz dokonał ruchu, aby uchylić oficjalny wynik bez konkursu. Komisarz Bustos poparł wniosek. Ruch wydawany przez jednogłośną aprobatę ”.

Protokoły nie wspomina o tym, dlaczego wynik został uchylony, jakie dowody zostały polegane, a nawet na podstawie prawnej.

Nowy Meksyk, podobnie jak wiele jurysdykcji w Ameryce Północnej, ma bardzo ograniczone scenariusze, w których można zmienić wynik w klatce. Szczególnie zasady NM umożliwiają obalenie wyniku walki tylko wtedy, gdy wystąpi Stade Rennais FC Koszulka zmowa, błąd punktacji, leki lub związek obcy lub „naruszenie polityk, a także przepisów”.

Ostatnia klasyfikacja jest jedyną, która potencjalnie mogła być w grze z konkurencją atrakcyjną potrzebą sprawdzenia „że nastąpiło usunięcie zasad Komisji, a także wytyczne dotyczące sankcji nieuzbrojonej bitwy, które wpłynęły na wynik tego wydarzenia, konkurs lub wystawa. ”

Cerveny skontaktowała się z rekompensatą, aby odkryć dokładnie, jak wygrana może w tajemniczy sposób być konkursem braku. NMAC, z radcą prawnym, przyznał, że zrobili to nieprawidłowo w naruszeniu ideału Cerveny do odpowiedniego procesu. Radca prawny NMAC zauważył: „Odszkodowanie uznaje, że Barcelona Koszulka wysłuchanie sprawy, a także głosowanie w walce bez przekazania powiadomienia pana Cerveny lub szansę na wysłuchanie, jest niewłaściwe. Aby to naprawić, odszkodowanie planuje odpowiednio wysłuchać sprawy na następnym rutynowo aranżowanym spotkaniu, które jest ustawione o 10 rano 28 lipca 2020 r.… Zarówno pan Cerveny, jak i pan Cooper będą mieli szansę na wysłuchanie, a także dowody dostaw do odszkodowania przed głosowaniem w sprawie odszkodowania ”.

Jak się okazuje, spór sprowadza się do tego, czy przeciwnik Cervaney naprawdę się wyczerpał. On tego zaprzecza. Niemniej jednak sędzia deklaruje, że był kran. Być może nie poproszono sędziego, który nie był poproszony o dostarczenie dowodów, gdy NMAC początkowo ogłosił konkurs BRE. Przy ponownym zakłóceniu sędzia potwierdza jego obserwacje w klatkach, dostarczając zaprzysiężonych dowodów, że „Pan Bezpłatna ręka Coopera… szybko 2 do 3 razy na nogę pana Cervany, co skłoniło mnie do zaprzestania walki z powodu dotknięcia ”.

Polityka Nowego Meksyku naprawdę nie pozostawia miejsca na udany urok w tych okolicznościach.

Podczas zmiany w tym tygodniu NMAC przywrócił wynik w klatce. Saga regulacyjna, która nigdy nie musiała zająć lokalizacji, miała odszkodowanie, podjęła decyzję o uhonorowaniu praw właściwego procesu Cerveny, a także przestrzegać ich własnych zasad na pierwszym miejscu.

Satysfakcjonujące zakończyło się odszkodowaniem rozważającym modyfikacje polityki umożliwiające prosperowanie odwołań w szerszych okolicznościach. To jest wartościowa dyskusja. Lekcją jest jednak, aby prowizje muszą przestrzegać zasad, które mają, a nie zasady, które chcą.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

Spór Celine Haga, a także legalny środek zaradczy 15, 2017 z 4 komentarzami
Chas Skelly skutecznie odwołuje się do utraty TKO z Colorado Athletic Commission June 25, 2020
Naprawienie złych przestrzeń w Mmamarch 24, 2015 z 4 komentarzami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *