Jak nie opracować polityki testowania narkotyków w sporcie bojowym

, chociaż testowanie narkotyków zwiększające wydajność ma wiele miejsca na poprawę w świecie sportów bojowych. jest daleko od wcześniejszych lat sportu.

Wczoraj legenda mieszanych sztuk walki, Enson Inoue, dostarczyła historii testowania narkotykowego MMA, dzieląc następującą klauzulę z jednej z jego kontraktów walki z dumą:

Po opublikowaniu tego na MixedMartialart.com i zakwestionowana autentyczność tej klauzuli potwierdziła, że jest to autentyczne dostarczanie następujących komentarzy i łączenie się z wideo, w których prowadzi klientów poprzez umowę o dumę.

„Cóż, nie Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka byłoby powodu, aby to nadrobić… po prostu, to jest. Sprzątałem mój dom i pojawiły się kontrakty. W żaden sposób nie mówię, że wszyscy bojownicy wycisnęli wyciskanie, a ja mówię dokładnie, co to jest. Była to klauzula. Zdecyduj sie.”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie Manchester City Koszulka

Powiązany

Tylko przyjazna wskazówka, że Ontario zamienia oko na domieszkowanie w sporcie bojowym 25 września 2015 r. „Komisarz ds. Lekkoatletyki w Ontario”
Pliki NSAC Odpowiedź na krótkie informacje w Wanderlei Silva Testowanie narkotykowe Casemarch 6, 2015in „Doping”
18% karty Bellator Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka 127 podobno nie udaje się po walce Test TestsssourtoBer 31, 2014 z 1 komentarzem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *